Aşk Büyüleri

Zararsız Aşk Duası

Zararsız Aşk Duası

Zararsız Aşk Duası
Zararsız Aşk Duası

Büyü insanların hür iradelerini kullanamama durumuna getirerek, kişilerin hayatlarını olumsuz yönde etkiler. Bu yüzden zararı olmayan bir büyü yoktur. Yapılan her büyü kişinin kendi kararlarını alamayacak duruma gelmesinden dolayı kötü sonuçlar ortaya çıkarır.

Büyü genellikle aşk için çok fazla tercih edilir. Güzel bir amaç için yapılıyor gibi gözükse de kişilerin hür isteği olmadan size âşık olması hoş bir durum değildir. Bu yüzden zararsız aşk büyüsü yoktur. Dinimizde de büyü yapan ve yaptıran kişilerin büyük cezalara çarptırılacağına, affedilmeyeceklerine yer verilmiştir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Genellikle aşk büyüleri, büyü yapılacak olan kişinin bir eşyası üzerine yapılır ki kişi kısa sürede büyünün tesiri altına girsin ve size aşık olsun. Bu yüzden genellikle kişinin en çok kullandığı eşyayı seçmeniz daha iyi olacaktır. Bu eşya üzerine medyumlar büyülü sözcükleri okuyarak cinlerle de irtibata geçerek kişinin sizi sevmesini sağlarlar.

Büyüler cinlerin yardımı ile yapıldığı için mutlaka bir medyuma gitmelisiniz. Kendiniz büyü yapmaya kalktığınızda olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Cinler sizlerle iletişime geçerek size musallat olabilirler. Zararsız aşk büyüsü yapımında bile mutlaka medyuma gitmelisiniz.

Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Aşk büyüsü tesiri kuvvetli büyülerden olduğu için kısa sürede kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır. Zararsız aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacak ve sürekli olarak sizin yanınızda olma isteği olacaktır. Bu büyü ile istediğiniz kişinin size karşı hisleri olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle bu büyüyü sevgilisinden ayrılmış kişiler çok fazla tercih etmektedir. Giden sevgiliyi geri getirmek için çok sık kullanılan bir büyüdür.

Fakat bu büyünün de belli bir tesir süresi vardır ve büyünün tesiri geçmeye başladıktan kısa bir süre sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktir de kişi artık eski davranışların geri dönecek ve sizi sevmeyecektir. Bu yüzden büyünün tesiri geçmeye başlamadan önce büyüyü yenileterek sevdiğiniz kişinin sizinle beraber kalmasını sağlayabilirsiniz. Ya da daha kuvvetli bir yöntem olan büyüyü muskaya yazdırabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile daha uzun bir birliktelik yaşayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Rafık Teke dedi ki:

    Gerçekten arkadaşlar işinin hakkını veren iyi bi hoca varmı? Harbiden söyleyin ama gerçekten çok lazım kandırılmaktan bıktım yahu:o

  2. Nefise-34 dedi ki:

    Ben vef kyaptırdım ayrılmıştıkk eskiden daha iyi bir şekilde 12 günde adım attı şaşırdım ve inanır mısınız o kadar sıkıntılı ayrıulmıştık ki şimdi aramız daha iyi güzel çok dillendirmek istemiyorum en yakın arkadaşıma bile anlatmadım nazar deyer diye korkuyorum inşallah böyle devam eder çok sağol hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.