Aşk Büyüsü

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü

İnsanın aklını başından alan, bir kişi haricinde gözünün başka kimseyi görmemesini sağlayan duygu aşktır. Aşkın gücü o kadar büyüktür ki kötü geçen bir günü sevdiğinin güzel yüzü iyi bir güne çevirebilir.

Tabi tüm bu durumlar aşkını doya doya yaşayabilenler için geçerlidir. Aşkın yaşanmadığı, tek taraflı kaldığı ya da içerisinde şüphenin olduğu durumlarda kişi kendisini derin bir çukurun içerisine düşmüş gibi hisseder. Böyle zamanlarda insan için iki yol vardır. İlki aşkından vazgeçmek; diğeri ise sonuna kadar mücadele etmektir. İlkinin yaşandığı durumlar aşk değil; tutkunun yaşandığı durumlardır. Tam da bu nedenle kişinin biraz acı çektikten sonra yoluna devam etmesi herkes için daha hayırlıdır.

Gerçek aşkın söz konusu olduğu durumlarda ise aşk acısı çeken kişi büyülerin gücünden yararlanır. Aşkın gücünü yansıtan büyüler arasında; Ateşle Aşk Büyüsü, Yakma ile Aşk Büyüsü, Keskin Aşk Büyüsü, Ömürlük Aşk Büyüleri vardır. Büyüler arasında yakılarak gerçekleştirilen büyüler en etkili ve kuvvetli büyüler arasında yer alır. Büyülerin gücünün yüksek olması nedeniyle, başarılı ve maneviyatı yüksek olan bir medyumdan destek alınmalıdır.

 

Ateşle Aşk Büyüsü

Çok seven ancak sevgisine karşılık bulamayanlar ateşle aşk büyüsünü kullanırlar. Büyü başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra büyü yapılan kişi, büyü yapan kişinin aşkının ateşiyle kavrulmaya başlar. Büyünün etkisi o kadar fazladır ki büyü yapılan kişi nefes alabilmek için bile büyü yaptıran kişiye ihtiyaç duyar.

Hayatının tek anlamı olduğuna inandığı kişinin hayatında olmak için her şeyi yapacaktır. İlk hedefi büyü yaptıran kişiyi görmek, iletişime geçmek ve büyü yaptıran kişiyle birlikte mutlu bir hayat sürmektir. Büyü yapılan kişi aşkına kavuşamayacağını düşündüğünde kendisini ölecek gibi hisseder. Sanki kalbi sadece o kişiyle atacak, nefesi sadece onun yanında alabilirmiş gibi olur.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Hızlı ve Çabuk Tutan Aşk Büyüsü

Bu nedenle de büyü yaptıran kişi hayatının aşkına kavuşurken; büyü yapılan kişi de hem çok aşık olduğu hem de onun için büyü yapayı göze alabilecek kadar çok seven kişiyle birlikte olur.

Yakma ile Aşk Büyüsü

Yakma ile aşk büyüsü, hem aşk büyüsü hem de büyü kategorileri içerisinde en etkili büyüler arasındadır. Çünkü ateşin ve yakma eyleminin içerisinde yer alan tüm ritüeller etkisi ve gücü bakımından oldukça üstündür.

Sevdiğine kavuşmak için bekleyecek gücü olmayanlar, ilişkisi kopma noktasına gelenler, tek taraflı aşk yerine karşılıklı aşk yaşamak isteyenlerin seçimi yakma ile aşk büyüsüdür. Yakma ile aşk büyüsü denildiğinde en çok tercih edilen büyü çeşitleri aşağıda yer almaktadır.

  • Mum Yakılarak Gerçekleştirilen Aşk Büyüleri
  • Bez Yakılarak Gerçekleştirilen Aşk Büyüleri
  • Tuz Yakılarak Gerçekleştirilen Aşk Büyüleri
  • Kağıt Yakılarak Gerçekleştirilen Aşk Büyüleri

Aşk acısını dindirmek isteyenlerin en çok başvurdukları büyüler bunlar olsa da, en doğru yönlendirmeyi destek alınan medyum yapacaktır. Çünkü medyumlar büyü yaptırmak isteyen kişiyi dinledikten sonra en uygun büyüyü yaparak; kişiyi aşkına kavuşturmak için aksiyon alırlar.

Keskin Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü gerçek aşkı bulmak isteyen kişiler tarafından tercih edildiği gibi aşk acısı çekenler tarafından da kullanılır. Büyü her şeye uygun olarak tamamlandığında etkileri de görülmeye başlanır. Sadece gerçek aşkı aramak için yapılan büyülerde, kişinin kısmeti çıkarak mutlu bir yuva kurarlar. Aşk acısı çekenler de aşklarına karşılık bularak yeni bir yaşama adım atarlar.

Keskin aşk büyüsünde medyum desteği alan kişiler, medyumun tüm yönlendirmelerine uymalılardır. Ek olarak büyü yaptıran kişiler, büyünün üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin büyü yaptıklarını kimseye söylememelidir. Büyünün başarılı olmasında gizlilik ve büyü adımlarının uygulanması çok önemlidir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder

Ömürlük Aşk Büyüleri

Ömürlük aşk büyüleri isminden de anlaşılacağı üzere etkisi ömür boyu süren büyülerdendir. Ömürlük aşk büyüleriyle çiftler tüm sorunlarını çözerek, hem yeni hem de sağlam bir ilişkiye başlarlar. Aşk büyülerinin etkisi zamanla geçse de ömürlük aşk büyülerinde böyle bir durum söz konusu değildir. Büyü yapılan kişi ömrü boyunca, büyü yaptıran kişi için yaşar.

Büyü yapan da büyü yapılan da ömürlük aşk büyüsü sayesinde kitaplardaki gibi bir aşka yelken açarlar. Aşkın gücü o kadar büyük, kişilerin birbirlerine olan bağı o kadar güçlüdür ki örnek çift olarak gösterilirler.

Bir önceki yazımız olan Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde Erkeğe Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?, Erkek Arkadaşıma Aşk Büyüsü ve Nişanlıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bukdar etkili olucağını bilseydim önceden başvururdum yasin hocaya triplerim yüzünden eski sevgilimden ayılmıştım gururumu de zedeleyemedim geri gel diyemedim o yüzden geri getirme işlemi yaptırdık ve bir haftada bana geri döndü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu