Sevgi Büyüleri

Sevdiğin Kişiyi Kazanma Büyüsü

Sevdiğin Kişiyi Kazanma Büyüsü

Sevgi insanoğlunun vazgeçilmez temel ögeleri arasında bir kavramdır. Kimine göre emek kimine göre ise bir iyimserlik. Elbette sevdiğimiz veya çok değer verdiğimiz insanları gün gelir kaybederiz. Ayrılması uzaklaşması gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Sevilen kişini kalbine tesir edebilmek onun sevgisini kazanmak amacıyla hazırlanan büyü yöntemleri de bulunuyor. Ancak büyü konusunda haram ve şirk bir iş olduğunu da tüm müslümanlar bilir ve onaylar. Dolayısı ile büyü ile birini kendine getirmek kalbine nakş etmek yerine dualar ile yapılması en güzel olanları arasındadır. Bu yazımda sevdiğin kişiyi kazanma ve kalbine nasıl tesir edilir bununla ilgili konulara yer vereceğim.

 

Sevdiğini Deli Divane Etmek için

Sabah vakti sevdiğin eşi, sevgiliyi veya nişanlıyı niyet ederek Yasin suresinin 58. ve 59. ayetlerini XX kere okumalısınız.

Bismillahirrahmanirrahim.

Selamün kavlen min rabbin rahim Vemtazul yevme eyyühal mucrimun.

sevgi arttirma buyusu

Sevdiğinizin sevgisini kazanmak kalbine tesir ederek kendinize çekmek konusunda uzman bir destek almak isterseniz sitedeki numaradan arayabilir veya whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Karı Koca Arası Sevgi Duası başlıklı makalemizde eşler arası sevgi büyüsü ve karı koca arasında sevgi büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Karı Koca Arası Sevgi Duası

4 Yorum

  1. hocama işlem yaptıran pişman olmaz arkadaşlar ben çok kişiye para kaptırdım ama en son dogru kişiye denk geldim. ne zamn arasam ulaşıyorum adama sağolsun psikolog gibi adam yani 🙂

  2. Arkadaşlar ben ailemle küstüm uzun bir süre ve bana karşı soğuktular yasin hoca sağıolsun vesle oldu aramızı düzeltti evime geri dönebildim eskisinden daha iyi anlaşıyoruz.

  3. Merhaba Arkadaşlar ben çocuklu bir babayım ve karınım fazla gezip tozmasından çok şikayetçiydim paramızı anca giysilere partilere ve kız arkadaşlarınaharcıyordu kıyamıyorum ben de hayır demeye ama artık yetti karımı bu alışkanlıklardan uzak tutmak için celb yaptırıdm yanında taşıttırdım zaten başarısına çok inandım %90 tutma ihtimali var ve ciddden de tuttu karım paramızı boş boş harcamıyor nihayet.

  4. hocam sayesine aklım cok seye erdı dua okumakla bıtmıyormus benakder bu ne olcaksa olur dıyıp gecıstıyordum fakat dua ve çaba ile olcak seyler bunlar bız tevekkül etmeden çabalamadan olmuyor arkadalslar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu