Dua Çeşitleri

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü Ne İşe Yarar?

Birçok büyü çeşitlerinden olan Papaz büyüsü, adını Süryani dili ile okunan dualar ile yapılmasından almıştır. Bu büyünün amacı bir kişiyi kendinize bağlamaktır. Siz den başka hiç kimseyi düşünmesini hiç kimse ile ilgilenmesini istemiyorsanız bu konuda sizlere işini hakkı ile yapan medyumlar ile birlikte papaz büyüsü yardımcı olacaktır.

Papaz Büyüsü Bozulması

Bu büyünün yapılması için kadınların adet dönemindeki ilk kanı gereklidir. Bozulması için de yine adet gününün son kanı gerekli olacaktır. Büyü yaptırmadan önce hakkında detaylı bir araştırma yapmalı ve doğru yolları takip etmelisiniz. Papaz büyüsü veya diğer büyü çeşitleri hakkında bilgi almak istiyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Örneği

Örneğin birini çok seviyorsunuz ve onu sizden başka biri ile düşünemiyorsunuz. O halde onu kendinize bağlayabilir ve ömür boyu sizinle olmasını sağlayabilirsiniz. Fakat bu sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Bunun için de işini bilen bir medyumdan yardım almanız gerekecektir.

Papaz Büyüsünün Amacı Nedir?

Bu büyü sadece bağlama amaçlı olarak yapılmamaktadır. Cinsellik, muhabbet, soğutma gibi durumlar için de papaz büyüsü yaptırılmaktadır. Bu büyü adet kanı ile yapılmasının yanı sıra bizzat papaza gidilerek de yapılır. Papazın hocanın size vermiş olduğu eşyayı okuyarak birtakım işlemlerden geçirmesi sonucunda da yapılabilir.

Bu büyüyü yaptırmanın yanı sıra bozdurmak da isteyebilirsiniz. Ama bu durumda şuna dikkat etmelisiniz ki ne yazık ki kendini medyum olarak tanıtan kişiler dışında işini iyi yapamayan papazlar da vardır. Ve böyle bir durumda büyüyü bozamadıklarında papaz büyüsü bozulmaz yalanını atabilirler. Bu kişilere itibar etmemenizi ve her büyünün yapıldığı gibi bozulduğunu da bilmenizi isteriz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Ayırma Duası

Doğru Adımlar İle Sonuca Ulaşabilirsiniz

Bu büyüyü sadece papazlar yapabilir ya da sadece onlar bozabilir gibi bir algı vardır. Bu tamamen yanlıştır. İşini iyi yapan bir medyum da bu büyüyü yapabilir ve bozabilir. Papaz büyüsünü kadınlar da erkekler de yaptırabilir. Bu büyüyü yaptıran kadın her kime yaptırıyorsa o kişi kadına adeta köle olur. Büyüler hakkında sizlere sitemizde çok daha detaylı bilgi verdiğimizi bilmenizi isteriz. Sitemizi takip ederek bilmediğiniz birçok şeyi öğrenebilir ve büyüler hakkında şaşıracağınız bilgiler bulabilirsiniz. Hayatınıza almak istediğiniz kişiyi papaz büyüsü ile hayatınızın merkezinde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Slm ben hocayı google de gezerkene buldum doğru düzgün olan bana göre tek medyum gerçekten etkiliymiş

      1. Merhaba hocam ben bağlama vefki yaptırmak istiyorum arkadaşm size daha önce yaptırmıştı etkili oldu ona bende faydası olurmu denemek istiyorum yardımcı olurmusunuz… lütfen dönüş yapın

  2. BU DEVIRDE GUVENILIR HOCA MEDYUM BULMAK COK ZOR BENDE YAPTIRDIM HOCAYI TANIDIK YOLUYLA BULDUM IYIKI TANIDIM BASARILI MEDYUM

    1. Konyada dimi? Methini bende duymustum kısmet bu güne bakalım hayırlısı olsun hepimize..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu