Aşk Duası
Trend

Körkütük Aşık Etme Duası

İçerikler

Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük Aşık Etme Duası
Körkütük Aşık Etme Duası

Körkütük âşık etme duası âşık etme duaları içinde en etkili olan dualardandır. Sevdiğinizin size körkütük âşık olmasını istiyorsanız körkütük âşık etme duası okumak bir seçenektir. Allah’a sığınıp kalben dua etmek her zaman etkili bir yoldur. Dua ile sevdiğinizi körkütük âşık etmek niyetinde iseniz, büyü ve haram işlerinden uzak durmanız gerekir.

İstediğiniz kişiyi size körkütük âşık olmasını istiyorsanız körkütük âşık etme dualarını ve yöntemleri hakkında fikir sahibi olmalısınız. Körkütük âşık eden surelerin okunması etkili sonuçlar verir. Ancak bu surelerin yanı sıra Kur’an-ı Kerim’de yer alan sureleri de okumak gerekir. Bu dualar sayesinde âşık olmasını istediğiniz insan daha kısa sürede size bağlanabilir.

Kuran-ı Kerim’de bulunan Felak, Nas, Kevser, Bakara ve Rahman sureleri okunduğunda âşık olma ve bağlanma süreleri daha kısa süre almaktadır. Bu duaların okunma vakti abdest alındıktan sonra sabah namazının kılınmasının ardından dua okunmalıdır. Duanın etki etmesi için belirli bir süre yoktur. Etki süreleri kişiye göre farklılık gösterir.

Sırılsıklam Âşık Etme Duası

Sırılsıklam âşık etme duası, geçmişten günümüze kadar en çok ilgi gören ve merak edilen dualardan biridir. Sırılsıklam âşık etme duası için illa evli olmanız ya da bir ilişki yaşıyor olmanız gerekmez. Uzaktan sevdiğiniz biri olabilir ve size sırılsıklam âşık olmasını istiyor olabilirsiniz.

İşte bu durumda yapabileceğiniz birkaç seçenekten biri de Allah’tan yardım istemek ve sırılsıklam âşık etme duasını okumaktır. Âşık etme duaları okunurken bunun yanında esmaları ve Kuran-ı Kerim’de yer alan ayet ya da surelerin okunması da etkisini artıracaktır. Bunun yanı sıra duaların ne kadar sürede etkisini göstereceği belli değildir. Duayı ettiğiniz kişiye ve sizin niyetinize göre farklılıklar gösterir. Doğru şartlarda ve uygun şekilde duayı ettiğiniz takdirde etkisini çok kısa sürede gösterecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Evde Aşk Duası Nasıl Yapılır?

Âşık Etme Duası Nasıl Edilir?

Âşık etme duası nasıl edilir diye merak edenler için âşık etme duası nasıl edilir sorusuna karşılık yanıt olacak bazı uygulamaları sizin için sıralamaya çalıştık.

Âşık etme duasını okumak için öncelikle gusül abdest almak şarttır. Ondan sonrada âşık etme duasını içinizden geldiği gibi samimiyetle ve içtenlikle etmelisiniz. Âşık etme duasını etmeniz için belli bir zaman yoktur. İstediğiniz zamanda duanızı edebilirsiniz. Duayı edeceğiniz yer temiz ve düzenli olması yeterlidir. Âşık etme duasını birlikteliği olan ya da evli biri için okuyamazsınız. Çünkü dua etmek Allah’a yakarıştır ve evli biri için âşık etme duası etmek haramdır. Dua etmek isteyenlerin büyü ve haramdan uzak durmaları gerekir.

Âşık etme Duası Yaptırmak İstiyorum

Âşık etme duası yaptırmak istiyorum diyenler genellikle âşık etme duasının büyü veya tılsım gibi bir uygulama olmadığını çözemeyenlerdir. Âşık etme duası yaptırmak istiyorum diyenlerin içinde ki bir gurupta özellikle âşık etme duasını ederken yanlış yapacaklarını düşünen ve bunun için bir hocadan yardım isteyenlerdir.

Âşık etme büyüsü bir tılsım ya da büyü olmadığından normalde dua etmeden önce yaptığınız gusül abdesti alma ve niyet etmeniz bunun için yeterli olacaktır. Yeter ki siz kalbinizden ve içinizden geldiği gibi dua edin. Allah kendisine uzanan elleri geri ve boş çevirmez.

Tek kural evli biri için dua etmemeniz ve büyü ve haramdan uzak durmanız yeterli olacaktır. Ancak siz gene de ben bunu beceremem âşık etme duası yaptırmak istiyorum diyorsanız ilminde söz sahibi bir hocadan yardım almanız sizin tercihiniz olacaktır.

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. piki dedi ki:

  oknck dualardan verirmsnz lutfn cok ihtiycm vr nolur:(

 2. Nesrin dedi ki:

  Merhaba şadiye hocamı tavsiye ederim kesinlikle hocaların en doğrusu dürüstü diyebilirim çünkü tanımadım ben bundan öce tanıştıklarımı yanlış tanımışım dostlar hepsi dini imanı para cebimdeki binliraların peşinde. Ama sadiye hocamla çalıştım için gerçekten pişman olmadım verdiğim para sonuna kadar helal olsun hak ediyor daha daha fazlasını ediyoru hemde. Benim yaptırdığım harmura asşk celbi baya fayda gördüm iyiki de yaptırmışım 🙂

 3. M.Sinan KOLTAŞ dedi ki:

  Slm sadiye hocayı kesinlikle öneririm arkadaşlar. Hakikatten dürüstlüğünden ödün vermeyen biridir. Bizzat ben çalışmalarımı başlatalı 28 gün olmaktadır ve celp kolye olarak başlattırdım. İlgi ve alakası konuşmaları açıklayıcı anlatımları muazzam. Önceki çalıştığım hocalar da belki ellerinden geleni yaptı ama sadiye hocam gibisi yok. Allah razı olsun….

 4. Sultanova dedi ki:

  BEN HEP KANDIRILDIM PARAMI ÇALDILAR başka hocalar ama şadiye hoca saySİNDE OĞLUM EVLENDİ EVDEN ÇIKTI ALLAH RAZISIYLA MUTLU OLUN İNŞALLAH

 5. Lehckom dedi ki:

  Yıllardır beraber olduğum erkek arkadaşım hiçbir sebep yokken benden ayrılma kararı aldı kendisine ulaşamıyorum onu çok seviyorum başka kimseyiğ istemyorum elimden gelenini yapmaya çalışıyoruma am beceremiyorum 20-30 dk lık kouşmadan sonra sadiye hocaya güvendm ve işlem başlatma kararı aldım. İyikide güvenmişim erkek arkadaşım in ayrılma sebebini öğrendim ve çözüm odaklı ilişkimizi yürütmeye başladık sadiye hoca saolsun

 6. Niko dedi ki:

  Slm ben gçen sen vefk yaptırmıştım ve etkileri hala gçerli ve devam ediyor memnuniyetimi belirtmek istedim hala geçerli olucağını asla tahmi etmezdim tavsiye ederim arkadaşlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.