Havas İlmi Çalışmaları

Kısmet Açmak için Yapılan Vefkler

Kısmet Açmak için Yapılan Vefkler

Kısmet Açmak için Yapılan Vefkler
Kısmet Açmak için Yapılan Vefkler

Kısmet konusunda işleri sürekli ters giden ve aşırı şanssız kimselerin tercih ettikleri bir işlemdir. Dilek sahibi kişinin bu yöndeki istek ve arzularını gerçekleştirmek, hayatını düzene sokması ve mevcut sorunları ortadan kaldırması için etkili olmaktadır.

Aynı zamanda kişinin maddi manevi kazanca ulaşması yönünde de tesir etmektedir. Bilindiği üzere vefkler istenilen amaca göre hazırlanabilen güçlü dualar ile okunan tılsım çalışmalarıdır. Eğer sizde bu konuda müzdarip iseniz Kısmet açma ve evlilik vefki için iletişime geçebilirsiniz.Fayda goren kardeslerim 2

Dil Bağlama Vefki

Hayatta başımıza iyi şeylerin olduğu gibi kötü şeylerinde gelmesi mümkün. Dolayısı ile söz geçirmek istediğiniz birine karşı sizin daha baskın olmanız amaçlı dil bağlama vefkleri hazırlanmaktadır. Dil bağlama vefki isteklerinize razı getirmek maksatlı; anne, baba, arkadaş veya sevgili için yapılabilmektedir. Bunların dışında hakkınızda kötü konuşan veya sizi çekemeyen ve hakkınızda kötü olumsuz şeyler söyleyen birini susturmak bu etkili dua çalışması ile mümkün. Sizin de bu konuyla ilgili mevcut bir sorununuz var ise iletişime geçerek sorununuzu gönül rahatlığıyla benimle paylaşabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Harmura Celbi Nedir ?

2 Yorum

  1. ? citlenbikk? dedi ki:

    Kısmeti kapalı olan da yardım ediyor hoca herhalde no var vatsaptan yazacağım bende

  2. aycahanim dedi ki:

    EV İÇERİSİNDE SÜREKLİ RAHATSIZ EDİLİYORUM. BİR KAÇ MEDYUMLA BU GÖRÜŞEREK BU DURUMDAN KURTULMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM. AMA HEP KANDIRILDIM. SONRA DOĞRU MEDYUM HOCAYLA TANIŞTIM ÇALIŞMA YAPTIKTAN 2 HAFTA KADAR OLDU. 3 GÜNDÜR EV İÇİNDE RAHATSIZ EDİLMİYORUM. RAHATSIZ EDEN ŞEYLER ÜÇ HARFİLERDİ. BU HOCA GERÇEKTEN İŞİ BİLİYOR BENİM GİBİ OLANLAR VARSA GÖRÜŞMELERİNİ İSTERİM. O ANLARI, O KORKULARI KİMSEYE ALATAMAZSINIZ AMA HOCA SİZİ DİNLİYOR.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.