Aşk Büyüleri

Kaşık İle Sevdiği Kişiyi Kendine Aşık Etme

Kaşık İle Sevdiği Kişiyi Kendine Aşık Etme

Kaşık İle Sevdiği Kişiyi Kendine Aşık Etme
Kaşık İle Sevdiği Kişiyi Kendine Aşık Etme

İnsanlar genellikle sevdikleri kişinin de kendisini sevmesi için büyü yöntemini tercih etmektedirler. Büyü ile istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Büyü etkisini kısa sürede göstererek kişilerin davranışlarının değişmesini sağlamaktadır. Büyü yapıldıktan sonra kişiler kendi özgür iradeleri ile hareket edemez duruma gelirler. Bu yüzden kişilerin kaderleri değişecektir. Kaşık büyüsü ile sevdiği kişiyi kendine aşık etme oldukça kolaydır.

Bu büyü kara büyüler arasında yer alır ve oldukça kuvvetli bir büyüdür. Bu büyü aynı zamanda kısa sürede kişi üzerinde etki edecektir. Bu yüzden bu büyüyü mutlaka bir medyuma yaptırmalısınız. Büyüyü kesinlikle kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Büyüyü kendiniz yapmaya kalktığınızda büyünün tüm kötü özelliklerin üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmalısınız.

Kaşık Büyüsünün Yapılışı

Kaşık büyüsü için medyuma gittiğiniz de medyum bir kaşık üzerine büyülü sözcükleri söyleyecektir ve sevdiğiniz kişinin ismi de büyü ile birlikte söylenir. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girerek bu doğrultuda hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile artık size karşı bir şeyler hissetmeye başlayacaktır ve kısa sürede size aşık olacaktır.

Bu büyünün yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişi üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır ve kısa sürede sizi düşünmeye başlayacaktır. Kaşık büyüsü ile sevdiği kişiyi kendine aşık etme bu şekildedir. Bu büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra kişi üzerinde etkileri görülmeye başlayacaktır.

Büyünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Kaşık büyüsü oldukça etkili bir büyü olsa da bu büyünün de belli bir tesir süresi olacaktır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi artık eski davranışlarına ve hayatın geri döneceği için mutlaka bu büyünün yeniden aynı medyuma gidilerek yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılık kazanacaktır ve kişi üzerinde etkileri sürmeye devam edecektir. Kaşık büyüsü ile sevdiği kişiyi kendine aşık etme için mutlaka büyünün tekrarlanması gerekir. Büyü yeniletildiğinde kişinin üzerindeki etkisi de devamlılık kazanacaktır ve büyü işe yaramaya devam edecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Yakarak Yapılan Aşk Büyüsü
 

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Novala dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben eşimle aramızdaki soğukluğun gitmesi için işlem yaptırdım.
  Muhabbet celbi yaptı hocamız. Eşimle artık iyiyiz konuşup sohbet ediyoruz. Daha ilgili biri
  oldu. Teşekkür ederim hocam size.

 2. TUBA SULAN dedi ki:

  BENDE VEFK YAPTIRDIM ILGILI NE ZAMAN ARASAM ACIYOR YAZIYOR DURUST HOCA TESEKKUR EDERIM VEFKIM HENUZ ELIME ULASMADI AMA GUVENIYORUM INSALLAH BENDE MUTLU OLURUM

 3. eda-ca dedi ki:

  numrasi vrmi yazarmsnz

  1. TUBA SULAN dedi ki:

   VAR ZATEN SAYDFADA 0 545 173 50 73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.