Aşk Büyüleri

Kaşık İle Sevdiği Adamı Kendine Aşık Etme

Kaşık Büyüsü

Büyüler genellikle kişilerin aşk için tercih ettikleri bir yöntemdir. İnsanlar sevdikleri adama ya da kadına ulaşabilmek için aşk büyüleri yaptırmaktadırlar. Bu büyülerden biri de kaşık büyüsüdür. Kaşık büyüsü oldukça tehlikeli ve bir o kadar kuvvetli bir büyüdür. Kara büyüler arasında yer alan kaşık büyüsünü kullanarak istediğiniz kişiyi kolaylıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Kaşık büyüsü ile sevdiği adamı kendine aşık etme için kişilerin mutlaka iyi bir medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyum gerekli materyalleri kullanarak doğru sözcükleri söyleyerek büyüyü yapacaktır. Fakat kişi kendi büyüyü yapmaya kalktığında yanlış bir sözcük kullanır ise büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir. Hatta bazı durumlarda kişilere üç harflilerin musallat olduğu da görülmektedir. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmanız sizin için daha iyi olacaktır.

 

Büyünün Kişi Üzerindeki Etkisi

Büyü yapıldıktan sonra kısa sürede kişi üzerinde etkileri görülmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altına gireceği için artık kendi özgür iradesi ile hareket edemez duruma gelir ve kısa sürede üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa sürede adam size karşı duygular beslemeye başlayacaktır ve kısa sürede size aşık olacaktır. Bu yüzden bu kaşık büyüsü tesiri en kuvvetli kara büyüler arasında yer alır. Bu büyü kısa sürede tesir etmesi ile bilinir ve yapımında genellikle kaşık kullanıldığı için ismi kaşık büyüsüdür. Büyü yapılırken kişinin ismi büyülü sözcüklerle birlikte kaşık üzerine okunur ve büyü tamamlanır. Kaşık büyüsü ile sevdiği adamı kendine aşık etme bu kadar kolaydır. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi anında büyünün tesirine girerek davranışlarında belirgin değişiklikler yaşar. Bu durumda çevresi tarafından fark edilecektir.

Büyünün Tesir Süresi

Her büyüde olduğu gibi bu kaşık büyüsünde de belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde kişi kendi özgür iradesi ile hareket etmeye başlayacaktır. Kaşık büyüsü ile sevdiği adamı kendine aşık etme için mutlaka büyünün tekrarlanması gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece devamlılığı sağlanacaktır ve kişi üzerindeki etkisi sürecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Kilit İle Yapılan Aşk Büyüsü

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhabaaa ben de babam için işlem yaptırdım babam alkol bağımlısı biriyd içmesi değilde
    annemi üzmesi çok zoruma gidiyordu bende bu yüzden böyle bir şey yaptım hocama işlem
    yaptırdım çok faydalı oldu babam daha sakin daha iyi bir insan oldu yıllar sonra evimiz huzur
    buldu sizin sayenizde her şey hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu