Kaşık Büyüsü

Kaşık Duası

Kaşık Duası

Sitemizde Yer Alan Büyüler sadece bilgi amaçlıdır. Kesinlikle büyü işlemleri yapılmamaktadır. Büyü Haramdır.

Gerek ak büyü gerekse kara büyü uygulamalarında çok güçlü bağlama büyüleri bulunmaktadır. Bağlama büyülerinin en güçlülerinden birisi olarak bilinen kaşık büyüsü ülkemizde yaygın olarak yapılmakta olan bir çalışmadır.

Kaşık Büyüsünün Özellikleri

Kaşık Duası
Kaşık Duası

Anadolu birçok büyünün kaynağı durumundadır ve kaşık büyüsü de bu bölgelerde yaygın olarak yapılmaktadır. Sevenlerin bir araya gelmesini sağlamayı hedefleyen güçlü bağlama büyüleridir. İki adet tahta kaşık bu büyünün uygulanması için gerekli olan malzemedir. Kaşıklardan bir kadını diğeri ise erkeği temsil eder. İnsanların bir araya gelmesini sağlamak amacıyla üçüncü kişiler tarafından da yapılabilen büyülerdir.

Anadolu’da görücü usulüyle yapılan evlilikler çok yaygındır. Günümüzde görücü usulü evliliklerin azalması söz konusu olsa da hala gerçekleştiği bölgeler vardır. Görücü usulü evliliklerde başlangıç aşamasında çift arasında var olan bir aşk yoktur. Çiftin zaman içerisinde birbirlerini sevmesi umut edilir. Kimi görücü usulüyle yapılan evliliklerin çok sağlam olduğu ve uzun yıllar sorunsuz olarak devam edebildiği görülmektedir. Anadolu’da kaşık büyüsü görücü usulüyle evlenen çiftin birbirine bağlanasını sağlamak amacıyla da yapılmaktadır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

İnsanları birbirine bağlamak ve aralarındaki muhabbeti arttırmak için yapılan kaşık büyüsü için iki adet tahta kaşık temin edilir. Kadını ve erkeği simgeleyen bu kaşıklar üzerlerine gerekli okumalar yapıldıktan sonra yüz yüze gelecek şekilde bağlanır. Kaşık büyülerinde son aşama toprağa gömülmesi ile gerçekleşir. Kolay bir uygulama gibi gözükse de kaşıkların üzerine yapılan okumalar çok önemlidir ve mutlaka uzman bir medyum tarafından yapılmalıdır.

Bağlama amaçlı yapılan kaşık büyüleri küçük bir değişiklikle ayırma amaçlı kara büyüler haline dönüşebilir. Güçlü bağlama büyüleri aynı zamanda güçlü ayırma büyüleri haline dönüşebilmektedir. Bu tarz büyülerde uygulama yapılırken çok dikkatli olunması ve büyünün farklı amaçlara hizmet eder hale gelmesi engellenmelidir. Kaşık büyüsü ayırma amaçlı yapılacaksa kaşıklar sırt sırta getirilerek bağlanır. Bu küçük detay büyünün bambaşka etkilerini ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle hiçbir büyünün bilinçsiz kişiler tarafından yapılması önerilmez. Kimi medyum hocalar kaşıkların üzerine vefk de hazırlamaktadır. Bu yöntem büyünün çok daha etkili olmasını sağlar.

Bir Yorum

  1. Melissa dedi ki:

    Mrh daha önce bn kasik buyus yaptirdim baska bitane ghocayla olmadi sonra gercek medyumu buldum kesinlkle dogru yerdesinz vefk tislmi onerirm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.