Dua Çeşitleri

Ayırma Duası

Ayırma Duası

Ayırma Duası
Ayırma Duası

Sitemizde Yer Alan Büyüler sadece bilgi amaçlıdır. Kesinlikle büyü işlemleri yapılmamaktadır. Büyü Haramdır.

Dinimizce kesinlikle yasaklamış hatta bu konuda özel bir ayet inmiş olmasına karşın evliliklerdeki muhabbeti çekemeyen insanlar tarafından karı kocayı ayırma büyüsü ne yazık ki asırlarca yapılmıştır ve günümüzde hala yapılmaya devam etmektedir. Bu büyünün amacı karı koca arasındaki sevgi bağını ortadan kaldırarak birbirine düşman etmek ve akıllarına ayrılık fikrini sokmaktır.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsünün Belirtileri

Eşler arasında sevgi ve muhabbet varken bunun bir anda ortadan kalkmasının nedeni çifte yapılmış bir karı kocayı ayırma büyüsü olabilir. İnsanların çevrelerindeki kişilerin ruh yapılarını ve ne amaçlarla ilişki kurduklarını bilmeleri mümkün değildir. Oysa dost gibi görünen birçok insan içinde art niyetler taşıyor olabilir. Büyülerin genellikle insanların yakın çevresi tarafından yapılıyor olması da bunun en büyük işaretidir. Bu büyüye maruz kalan çiftin ilişkisi aniden bozulmaya başlar. Aralarındaki sevginin yerini soğukluk ve birbirlerine karşı duydukları öfke alır. Çift kavga çıkarmak için bahane aramaya başlar ve sebepsiz yere küslükler yaratır. Zaman içinde sevginin yerini nefret alır ve çift bir arada yaşayamaz hale gelir.

Bu yaşanan duygu karmaşasının yanında bütün büyülerin ortak belirtileri de görülmeye başlar. Göğüs kafesinde sıkışma hissi ve huzursuz uykular yapılan her büyüde ortaya çıkar. Nedensiz mide ağrıları, baş ve boyun ağrıları, kişinin sürekli ruhunun daralması, evde huzursuz olmak ve eve girmek istememek gibi belirtiler de evde yaşanan huzursuzluklara eşlik ediyorsa bu çifte büyü yapılmış olma ihtimali çok yüksektir.

Karı Kocayı Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kara büyü uygulamaları arasında yer alan karı kocayı ayırma büyüsü yapılan ayırma büyülerinin bir çeşididir. Eşleri birbirinden ayırmak için yapılan uygulamalar diğer ayırma büyüleriyle benzerlikler gösterir. Papaz büyüleri arasında yaygın olan ve ayırma amaçlı yapılan bu uygulamaların en etkilisinin domuz yağı büyüsü olduğu iddia edilir. Domuz yağı büyüsü toplumuz tarafından bilinen ve uygulanan çok güçlü bir kara büyüdür. Bu büyülerde medyumlar devreye şeytani cinleri sokar. Kişiler evlerine sürülmüş domuz yağını fark edip temizlemeye çalışsalar bile şeytani cinler görevlerini yapmaya devam ederler.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Büyülerde Dua Okumanın Önemi

Ayırma büyüsü kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Ancak başlığımızda fark edeceğiniz üzee ‘’ ayırma duası ‘’ olarak belirtiyor olmamıza istinaden içeriğinde ‘’ ayırma büyüsü ‘’ hakkında yer verilmiştir. Sevenleri ayırmak, evli çiftleri ayırmak veya karı kocayı ayırmak istemenin bir duası olmaz. Bu tamamen bedduadır ve böyle bir bedduanın da iyi tarafı olmaz. Bu yapılacak olan çalışma büyüdür. Bu nedenle ayırma büyüsü ile detaylandırdık. Ayırma büyüleri en çok rağbet gören büyülerden birisidir. Ülkemizde ve dünyanın birçok noktasında büyü ilmine inanan kişilerin birisini elde etmek veya inat uğruna, kötülük etme uğruna ayrılmalarını istemektedirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Meriç ve Cemre Canlarım dedi ki:

    Allah muhafaza benim kimsenin yuvasında eşinde gözüm yok. Olmadı olamaz da. Ama size şunu söyleyeyim malesef zor durumda kaldığımız zamanlar da olmakta. Ne yazık ki benim eşim yanında çalışan bayana kaptırmış kendisini. Son zamanlarda telefonla çok uğraşmasından içime kurt düştü ve gizlice takip ettim. Yıkıldım tabi ne denir ne yapılır böyle bir durum karşısında. İnternette araştırırken bu siteye denk geldim. Öyle şeyler var ki çok araştırmak gerekiyor gerçekten. Çok şeyler söylediler danıştığım kişiler. Büyü var dediler yok adet kadınını içirdiğini söylediler inanmak istemiyor insan ama diğer yandan da insanlar öyle olmuş ki para almak için her türlü yalanı söyleyebilir hale gelmişler. Lafı uzatmak istemiyorum iyiki doğru kişiyi bulmuşum sonradan çok mağdur insanların yazışmalarını okudum. Benim hocamdan Allah razı olsun yüzbinlece defa. Yuvam dağılmak üzereyken kurtulduk. Büyü olmayan yollarla yardımcı olacağını söyledi ve inandım güvendim takdiri Allah’a bıraktım. İyiki tanıdım sizi hocam Rabbim sizi sevenlerinize bağışlasın. Sağolun, Varolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.