Sevgi Büyüleri

Karı Koca Arası Sevgi Duası

Karı Koca Arası Sevgi Duası

Kari Koca Arasi Sevgi DuasiKarı koca arası sevgi büyüsü başlıklı konumuzun detayına geçmeden önce sevgi büyüsü nedir, ne işe yarar gibi soruların cevaplarını vererek giriş yapmak isteriz. Sevgi büyüsü adından da belli olacağı üzere iki kişinin birbirini sevmesi anlamına gelmektedir.

Sevgi büyüsü basit yapılabilen büyüler arasındadır. Ancak evde yapılacak kadar kolay ve basit değildir. Bu büyü ak büyü grubunda olsa bile mutlaka medyum kişi tarafından elde edilmelidir. Kara büyülerde olduğu gibi ak büyülerin de insanlarda negatif etkileri oluşabilmektedir. Peki, karı koca arası sevgi büyüsü nasıl yapılır?

Bitmek Üzere Olan Evliliklerin Kurtarıcısı Olabilir mi?

Karı koca arası sevgi büyüsü eşlerin birbirlerine olan nefretini veya anlaşmazlıklarını ortadan kaldırarak birbirlerine ilk günkü aşk heyecanını veren bir çalışma olarak tanımlanabilir. Çoğu evli kişinin evliliklerini kurtardıkları söylenmektedir. Özellikle kadınların bu gibi büyülere büyük bir rağbet gösterdikleri söyleniyor.

Sevgi Büyüsü Yapılırsa Ne Zaman Etki Eder?

Karı koca arası sevgi büyüsü yapıldıktan sonra 2 hafta gibi kısa bir süre içinde etkisini göstermeye başlar. Tesiri çok kuvvetli olsa da işinde uzman bir medyum tarafından yapılırsa doğru sonuçlara ulaşmak mümkün olabilir.

Eşler Büyüden Nasıl Etkilenir?

Eşler arasında sevgi büyüsü yaptırdıktan sonra 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde eşler arasında bir huzursuzluk oluşabilir. Ancak bu durum tamamen geçicidir ve kısa süre sonra etkisini yitirir. Sonraki süreçlerde de eşler birbirlerini daha çok sevmeye başlar. Aralarında anlaşamadıkları sorunlar varsa tek tek hepsi ortadan kalkar.

Sevgi Büyüsü Yaptırmak

Öncelikle şunu belli etmek isteriz ki bizim böyle bir karı koca arası sevgi büyüsü adı altında bir çalışmamız yoktur. Bu büyüleri anca büyü yapan medyumlar bilmektedir. Fakat günümüzde internet teknolojisi sayesinde işinde ehli olmayan kişiler de büyü yapabildiklerini söylemektedirler. Siz profesyonel bir büyü yapan medyum bulma konusunda iyi bir araştırma içerisinde olmazsanız maddi ve manevi bir kayıp yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Kendim İçin Sevgi Büyüsü Yapmak İstiyorum

KESİNLİKLE HİÇ BİR KONUDA BÜYÜ’YÜ TAVSİYE ETMİYORUM. CENAB-I ALLAH’TA KESİN BİR ŞEKİLDE KUR’AN-I KERİM’DE DE APAÇIK BİLDİRİLMİŞTİR.

Bir Yorum

  1. Ümitt dedi ki:

    Merhaba ben Ümit, eşimle severek evlendik başlarda hiçbir sorun yoktu fakat son 2-3 aydır eşim herşeyden şikeyet eder oldu hiç memnun edemiyordum eşimi sevmesem asla katlamazdım ama bu durum iyice canımı sıkmaya başlayınca bende böyle bişeyi yaptım aslında büyü istiyordum ama hocam yapmadığını kötü birşey olduğunu çok güzel bir dille izah etti iyiki de büyü yaptırmadım hocamı aradım işlem yapmasını istedim eşim çok şükür eskisi gibi oldu aramız da iyi Allah kimseye yaşatmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Bağlama Büyüsü - Bağlama Duası - Soğutma Duası - Ayırma Duası - Aşk Duası Nedir