Büyüler

Kapı Girişine Yapılan Dualar

İçerikler

Kapı Girişine Yapılan Dualar

Kapı Girişine Yapılan Dualar
Kapı Girişine Yapılan Dualar

Sitemizde Yer Alan Büyüler sadece bilgi amaçlıdır. Kesinlikle büyü işlemleri yapılmamaktadır. Büyü Haramdır.

Büyüler genellikle iyi niyetli be kötü niyetli olarak iki farklı şekilde kaleme alınmaktadır. Kötü niyetli başka insanların kötülüğü istenilerek yapıldığı gibi adına kara büyüler denilmektedir. Eğer bir insanın iyiliği için yapılan büyü olursa bu da tamamen ak büyü olarak isimlendirilmiştir. Ancak başlığımızda belirttiğimiz kapı girişine yapılan büyüler tamamen kara büyü yani kötü niyetle yapılmış bir büyü çeşididir. İnsanlar neden kapı önüne büyü yapılır kısaca açıklık getirelim. Dipnot olarak belirtmek isteriz ki eğer kapı önüne yapılmış büyüden şüphe ederseniz ya da kulağınıza gelirse büyünün bozulması için mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

Evinizin Rızkının Kesilmesi İçin Yapılır

Komşunuz, akrabanız ya da yakın dostlarınız tarafından kapı girişine yapılan büyüler niyete göre farklılık gösterebilmektedir. Eğer böyle bir büyüye maruz kaldıysanız başkaları evinizin rızkının kesilmesi istiyor olabilir.

 

Aile İçi Kavga Ettirilmesi Sağlanır

Kapı girişine yapılan büyüler genelde evin huzurunu bozmak için yapılmaktadır. Aile içinde eşler arasında, çocukla anne ya da baba arasında, kardeşler arasında çok ciddi kavgaların, tartışmaların yaşanması için yapılabilmektedir.

Ev İçerisindeki Birisinin Hastalanması İstenir

Eğer kapı girişine yapılan büyü ile yakından ilgileniyorsanız bu büyünün kötü niyetle size yaklaşımı evinizin içerisindeki herhangi birisinin yatalak olacak şekilde hastalanması niyetiyle yapılır.

Evin Satılması İçin Yapılabilir

Evinizde gözü olan, sizin mutluluğunuzu istemeyen herhangi birisi evinizin maddi durumlardan dolayı satılması için bu büyüye başvurabilmektedir.

Eve Hırsız Girmesi İçin Yapılabilir

Sizin mutlu ve huzurlu olmanızı istemeyen birisi evinize hırsız girsin ve değerli eşyaları çalması için bu büyüyü yaptırabilmektedir.

Size zarar vermek isteyen insanların nasıl ve hangi yolla zarar vermek isteyeceği sizin hiç aklınıza gelmez. Kim tarafından, ne zaman zarar göreceğiniz hiçbir şekilde belli olmaz. Özellikle büyü süreçleri ile yakından ilgilenen kişileri tanıyorsanız ve bu kişi yakın zamanda evinize geldiyse sizin aile içi huzurunuz kaçmaya başlamış ise kapıdan içeri girerken hanenize zarar gelmesi için dua etmiş olma ihtimali olabilir. Evinize hırsız girmesi için bir insan dua  etmesi belki de sizin hiç aklınıza gelmeyebilir. Daha önce başınıza gelmeyen hırsızlık olayı bir kişi tarafından dua edilerek sağlanması ihtimali de vardır. Tabi dini inancınız kuvvetliyse böyle şeylere inanabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Ailenize Yapılan Büyü Var mı?

Kapı Girişine Yapılan Büyüden Mutlaka Kurtulun

Eğer yukarıdaki başlıklarda sizlere belirttiğimiz sorunları sürekli yaşıyorsanız eğer bir başkası tarafından kapı girişine büyü yapılmış olabilir. Bunu medyum ile görüşerek istenilmeyen durumlarla karşılaştığınızı beyan etmeniz durumunda bu büyüden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Yapmanız gerekenler sadece bu kadar olup büyü olup olmadığını kontrol edecek olan medyum size bir karışım sunacak ve bunu kapınızın önüne dökmenizi isteyecektir. Sonrasında ise sizde fark edeceksiniz ki tüm olumsuzluklar geride kalmış olacak. Bizi arayarak bu gibi durumlardan kurtulabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. BULENTSEYRAN dedi ki:

    HOCAM MERHABA SUREKLI ESIMIN KAPIDA OLAN TERLIYINE CIŞ BIRAKILIYOR BUNUN ICIN NEYAPA BILURIZ YARDIMINIZA IHYACIMIZ VAR ACIL SIZDEN CEVAP BEKLIYORUM SAYGILARINLA BÜLENT SEYRAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.