Medyum

İşini Doğru Yapan Medyumlar

Medyum denildiğinde akla büyü yapan kişiler gelmektedir. Aslında çok daha doğru ve geniş tanımını yapmak gerekir. Medyumlar insanların iyiliği ve hayatlarının düzene girmesi için sadece dua karşılığında büyü yapan ya da dua ile insanların hayatına dokunan üstün güçleri olan kişilerdir. Bu tanım çok daha doğru ve yerinde olacaktır. Medyumlar kırsal alanlarda hoca efendi olarak bilinirler ve sizin de işiniz düştüğünde bizzat giderek sonuç ala kişiler tarafından tavsiye alarak bu kişilere giderseniz çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Ne yazık ki çevrede kendini medyum olarak tanıtıp insanların duygularını maddi manevi anlamda sömüren kişiler bulunmaktadır. Bu kişilere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

etki alan danisanlarim 1 1 etki alan danisanlarim 6 1 etki alan danisanlarim 5 1 etki alan danisanlarim 4 1 etki alan danisanlarim 3 1 etki alan danisanlarim 2 1

Doğru Medyumu Anlamanın Yolları

İşini doğru şekilde yapan medyumların bilinen özelliklerinden biri istediğiniz sonuca ulaşana kadar işlemin peşini bırakmıyor olmalarıdır. Ve yaptırdığınız büyü ya da herhangi başka bir işlem ne olursa olsun en kısa sürede sonuç vermektedir. Bu kişiler insanüstü güçleri olan görülmeyen varlıklar ile iletişim kurabilen kişiler oldukları için sizin adınıza hangi durumun daha doğru olduğunu bilmekte ve sizi oraya yönlendirmektedir. Üzerinizde bir büyü olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Bunu çeşitli örnekler ile kanıtlamış da olabilirsiniz. Bozdurup hayatınıza doğru bir şekilde devam etmek istiyorsanız medyum seçimi konusunda dikkatli ve özenli davranmalısınız. Çevrenizde muhakkak daha önce herhangi bir sebepten dolayı medyuma gitmiş ve hayatını yoluna koymuş kişiler vardır. Bu kişilerden yardım alarak siz de sorununuz her ne ise iyi bir medyum ile bunu kısa zamanda halledebilirsiniz.

Doğru Medyum Olduğundan Emin Olun

Hemen her şehirde medyum bulunmaktadır. Ama burada önemli olan sizleri oyalamak değil en kısa zamanda istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlamaktır. İşini iyi yapan bir medyum yanına gittiğinizde sizi dikkatli bir şekilde dinler ve anlamaya çalışır. Siz de yapılan muamele de bu anlamda fikir edinmenize yardımcı olur. Ayrıca sizden para talep edip etmemesi de bu anlamda önemli bir ayrıcalık ve doğru kişi olup olmadığının kanıtıdır. Çünkü asıl medyumlar sizden para talep etmeyecektir. Sadece dua isteyen bu kişiler sizlere yardımcı olmak adına her şeyi yapar ve istediğiniz sonuçlanana kadar da sorunun peşini bırakmadan çözmeye çalışır.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Doğru Medyumu Bulmanın Yolları

Bir önceki yazımız olan Doğru Medyumu Bulmanın Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu