Nasip Büyüsü

İş Duası

İş Duası Nedir Ne İşe Yarar?

Hayatımızı idame ettirebilmek için çalışmak zorunda olduğumuz bir gerçektir. Belli ihtiyaçlarımızı karşılamak bu hayatta var olabilmek için maddi yönden kendimize yetebilmeliyiz. Ama bazı durumlarda işler istediğimiz gibi gitmez. Her şey üst üste gelir. Şanssızlık yakamızı bırakmaz ve nerde hata yaptığımızı bulamayız.

Bütün yolları denediğimiz halde hiçbir şeyin düzelmediğini görürüz. İşte tamda bu durumlarda başvurulan yöntemlerden biri de iş büyüsü yani bir diğer değişle rızık açma büyüsüdür. İnsanların ümitsizliğe düşüp kendilerini çaresiz hissettikleri bir anda bu büyüye başvurdukları görülmektedir. Bu büyü yapılırken mutlaka bir uzmandan yardım almak gerekir. Rızık açmak isterken yanlış yöntem sayesinde kapatabilirsiniz.

etki alan danisanlarim 43 1 etki alan danisanlarim 15 1 etki alan danisanlarim 14 1 etki alan danisanlarim 13 1 etki alan danisanlarim 12 1 etki alan danisanlarim 44 1

İş Büyüsü Nasıl Yapılır?

İş büyüsü konusunda çeşitli dualar ve tılsımlar hazırlanır. Yalnız bu işlemlere geçmeden önce rızkın darlığının ya da bu aksiliklerin nedenleri araştırılır. Bunları size bazı örneklerle açıklamak gerekirse rızık kapalılığına yol açan durumlardan biri cin musallatı ile rızk darlığıdır. Musallat oldukları kişilerde rızık bağlılığı görülmektedir.

Bu durumda sadece rızkın açılması için yapılan dualar tek başına yeterli olmayacaktır. Öncelikle bu sebepten kurtulmak gerekir. Bir başka sebep büyü ile iş güç ve rızkın kapanmasıdır. Böyle bir durum varsa öncelikle yapılan büyünün bozulması gerekmekte sonrasında rızık açma çoğaltma duası vefki tılsımı ayeti muskası yaptırmak gerekir. Rızık kapalılığının başka bir nedeni de doğuştan gelen bir rızık darlığı olabilir.

Bazı kişilerin doğumlarıyla gelen ağırlıklar vardır. Bunlar aileden anneden babadan çocuğa geçebilen durumlardır. Bu tarz durumlarda önce bu durumun iyileştirilmesi gerekir. Dua ya da ayet okurken rızık kapanması durumu da görülen başka bir nedendir. Bazen yapılan yanlış dualar ya da zikirler istemsiz olarak rızkınızın kapanmasına neden olabilir. Beddua ile rızkın kapanması, yapılan adağın yerine getirilmemesinden kaynaklı rızık kapalılıkları, işlenilen günahlardan dolayı rızkın kapanması, nazar nedeniyle rızkın kapanması gibi durumlarda da öncelikle sebeplerin ortadan kaldırılması ondan sonra işlem yapılması gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Nasip Açma Duaları Hangileridir?

Yani kısaca özetlemek gerekirse önce rızkın neden kapalı olduğunun temeline inmek sorunu bulmak sebebi ortadan kaldırarak ona uygun bir şekilde tılsım hazırlamak gerekir. Bu nedenle bu büyüyü yaptırmadan önce mutlaka bir uzmandan yardım alınız. İş güç rızk açmak için hazırlanan vefkler taşıma içirme, içip yıkanma, tütsü yüze sürme gibi çeşitli şekillerde olabilir. Ayrıca şirinlik yapılması da ticaret konusunda size yardımcı olabilecek yardımcı bir alternatif olabilir.

Bir önceki yazımız olan Nasip Açma Duaları Hangileridir? başlıklı makalemizde nasip açmak için büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorum

  1. Selamlar herkeze ben Hollanda’da yasiyorum nasil olacak oraya kadar gitmem mi gerekiyor simdi ?

  2. Bende Türkiyeden ama samsundayım.. Hocam konyadan gönderdi. Sen hocayı ara o sana yardımcı olacaktır kardeş nosu…. 0546 484 31 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu