Bağlama Büyüleri

İki Dağı Bile Birbirine Kavuşturan Dua

Büyüler kişilerin sevdiklerine kavuşmak için tercih ettikleri bir yöntemdir. Çok geçmiş yıllardan bu yana büyü çok fazla kullanılmaktadır. Genellikle aşk için yapılan bu büyüler oldukça kuvvetlidir ve kişilerin hayatlarını doğrudan etkiler. İki dağı bile birbirine kavuşturan büyü ile sevenler birbirlerine kavuşacaktır. Bu büyü bağlama birleştirme büyüsü olarak geçmektedir ve kısa sürede sevenlerin birbirlerine kavuşmasını sağlayan güçlü bir büyüdür. Kara büyülerden olan bu birleştirme büyüsünü tesiri çok kuvvetlidir. Anında kişilerin üzerinde etki ederek birlikte olmalarını sağlar. Fakat dinimizde her türlü büyü yapmak yasaktır. İyi niyetle bile olsa büyü en büyük günahlardandır ve büyü yapmak yasaklanmıştır. Büyü yapan kişiler mutlaka bu dünya da ya d öbür dünya d cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmanızı tavsiye etmiyoruz ve bizde büyü yapmıyoruz.

etki alan danisanlarim 40 2 etki alan danisanlarim 5 1 etki alan danisanlarim 4 1 etki alan danisanlarim 3 1 etki alan danisanlarim 2 1 etki alan danisanlarim 1 1

Birleştirme Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Birleştirme büyüsü gibi güçlü büyüleri mutlaka medyuma yaptırmalısınız. Bu tarz kara büyüleri kişiler kendileri yapmaya kalktıklarında mutlaka bir sorun ile karşılaşacaklardır. Bu tarz kara büyülerin yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişilere üç harfliler musallat olabilir ya da büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerinize çekebilirsiniz. Bu yüzden bu tarz kuvvetli büyülerin yapı için mutlaka iyi bir medyuma gitmelisiniz. Medyum birleştirme büyüsü için iki kişiye ait olan özel eşyalar üzerine büyü yapacaktır. Bu eşyalar üç harfliler yardımı ile kişilerin evine geri konur ve büyü etkisini göstermeye başlar. Eşyalar kişilerin evinde durduğu sürece büyü tesirini gösterecektir. Eğer eşyalar kaybolur ise büyünün de tesiri zaman içiresinde kaybolmaya başlayacaktır. Bu şekilde iki dağı bile birbirine kavuşturan büyü tamamlanmış olunur. Büyü kişiler üzerinde etki etmeye başladıkça kişiler sürekli olarak birbirlerini özleyeceklerdir ve kısa süre içerisinde birbirlerini görmek isteyeceklerdir. Bu büyü ile çift artık birlikte olmaya karar verecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Defne Yaprağı Duası

Birleştirme Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır

Her büyüde olduğu gibi bu birleştirme büyüsünde de bir tesir süresi vardır. Bu süre bittiğinde kişiler tekrar eski hayatlarına geri dönecekleri için birbirlerinden soğuyacaklardır. İki dağı bile birbirine kavuşturan büyü yeniletilerek tesir süresi uzatılır.

Bir önceki yazımız olan Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

 1. Merhaba arkadaşlar ben de işlem yaptırdım. Benim nişanlım ile problemlerim oldu. Biz çok
  zor ailelerimizi ikna ettik nişanlandık. Başlarda çok iyiydik fakat sonradan nişanlım çok değişti
  bana soğuk davranıyordu. Ailemden uzak duruyordu. Sürekli kavga ediyorduk. Bu kadar
  severken anlam veremedim tabiki bu olanlara. Sonra yengem söyledi belki senden soğusun
  diye bir şey yaptırmışlerdır diye. Benimde içime kurt düştü yengem mahalle arası bir kadına
  götürdü sadece paramızı aldı yaptığı bir şey olmadı. Sonra yengem internette hocamı bulmuş
  arayıp konuşmamı istedi aradım bende konuştuk çok da anlayışlı birisi hocamız. İşleme
  başladık. İşlem çok şükür ki hemen etki gösterdi şimdi aramız çok iyi nişanlımla Allah sizden
  razı olsun hocam dogrum medyum gercekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu