Havas İlmi Çalışmaları

Havas İlmi ve Esrarı

Havas İlmi Nedir?

Havas İlmi ve Esrarı
Havas İlmi ve Esrarı

Havas ilmi, genel kanıdaki oluşan düşüncelere rağmen sadece harflerin-sayıların esmaların veya ayetlerin sırlarından hikmetlerinden faydalanılarak çeşitli etkiler elde etmek için esmanın ya da ayetin kendisi veya vefki ve bunlara bağlı harf ve sayılar kullanarak kurulmuş bir sistem ya da basit bir ilim değildir.

Çünkü bu konunu özünde Allah’ın takdiri ile ve bilinen veya bilinmeyen ilahi kanunları ruhani ve manevi alemlerin etkileri barizdir. Bu ilmin kendine has ve özel konuları vardır. Çünkü eskilerin sır olarak gizlediği ve öğretmediği ilimlerdendir. Başarılı olmanın ve zarar görmeden kullanmanın bazı şart ve usülleri vardır. Havas ilmini bilmek ve öğrenmek için önceden bilinmesi gereken bazı kuralları ve önemli noktaları bulunmaktadır. Genel olarak şunu bilmeliyiz ki; havas yıldızlar ilminden bilinen veya bilinmeyen alemler ile semalardan gelmedir.

Halvas İlmi Etkileri Nelerdir?

Bu ilim insanlardan önce ruhani alemler ile cinler aleminde bilinen ve kullanılan bazı temelleri ve manevi kanunları da kapsar. Burada sırası gelmişken belirtelim ki sizlerin yaşamış olduğu bu maddi alemin yasaları doğa kanunları ve fiziksel oluşları manevi alemlerin etkileri ve yasaları ile meydana gelmektedir. Bu ilmin kullanışı cinlerden sonra çok eski kavimler ve uygarlıklar bu manevi yasaları öğrenip etkilerine göre gerektiği şekilde kullanıla gelmiştir. İnsanlar bu bilgileri çok çeşitli yollardan elde etmişlerdir. Bilginin kaynağı şüphesiz ki Alim olan yüce Allah’tır.

Halvas İlmi Nasıl Uygulanır?

Bu ilmi önceki uygarlıklar manevi makam ve rahmani ruhanilerden hayırlı yönde insanlık için öğrenmişlerdir. Fakat zaman içinde insanın hırsı ve bencilliği bu ilmin bilgisini ve kudretini kötü yolda kullanmak isteyince devreye şeytani sıfatlar taşıyan negatif unsurlu varlıklar guruplarından insanın nefsine hitap eden bilgiler gelmiştir. Şüphesiz tüm alemler içinde Ahad olan ve Ahir olan dilediğini yaratan Haalik ve Hallak olan ilahımız yüce Allah yalnız Hayy’dır ve o mühit ül mühyi’dir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Kısmet Açmak için Yapılan Vefkler

Bir Yorum

  1. Saadet c dedi ki:

    Selamlar ben celb yaptirdim harmura celbi diye ismi varmis gumus kolye geldi boynuma takar takmaz sanki boyle icim huzur doldu anlatmama cok iyi hissediyorum bugün ilk gunum ins bakalim daha gelismeler olunca yazcm ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.