Havas İlmi Çalışmaları

Harmura Celbi Nedir ?

Harmura Celbi Nedir ?

Aşk bağlama konusunda hazırlanan çok etkili birden fazla yöntemler vardır. Ancak harmura aşk celbi hem rahmani dualar ile hazırlanan hemde kullanımı oldukça kolay olan çalışmalar arasında yer almaktadır. Tesirli olan bu dualar yüksek olasılıklarda olumlu neticeler vererek dilek sahibi kişinin isteklerini yerine getirmek için hizmet ederler. Sevdiğiniz birini tesiriniz altına almak, beslediğiniz güzel ve saf duyguları aynı şekilde size hissetmesi, beklenen ilgi ve alakayı görmeniz için yapılmaktadır. Elbetteki işinin ehli bir medyumca yapılan bu rahmani uygulamalar; itinalı ve özenli şekilde hazırlandığı zaman istenilen sonucu vermektedir. Ancak şunu unutmamalıyız herşey de olduğu gibi tüm şeylerin ve kainatın sahibi sahibi Yüce Rabbimiz istekleri doğrultusunda olur. İyi niyetle yapılan bu etkili duaların olmasını sağlamak adına harmura aşk celbi yapılmakta. Kulağa ilginç gelen ismi ile ve etkileri ile bu celbe benzer olan uygulamalardan daha başarılı ve daha etkili olan bir uygulamadır.

 

Harmura Aşk Celbi Nasıl Yapılır?

Hamura aşk celbi usta olan kişiler tarafından yapılmalıdır. Hatta usta olan medyumlar tarafından insanlara hamura aşk celbi tavsiye edilmektedir. Hamura aşk celbi uygulamasında birbirine aşık olması istenen kişilerin isimleri, baba ve annelerin isimleri ve iki kişiye ait olan resimler kullanılmaktadır. Var olan nesneler üstünde etkili olan dualar uygulanır ve belli başlı yardımcı uygulamalar ile desteklenir. Hamura Aşk celbi çoğunlukla kısa süre içinde etkisini gösterir. Bazen 3 ayı bulan uzun bir süre zarfını da bulabilmektedir. Hamura aşk celbinin etkisi 2 ila 3 ay içinde oluşmaktadır. Bu etkinin oluşumu ile sonsuza kadar etkisi sürmekte ve insanların mutlu bir birliktelik ile yaşamlarına devam etmesini sağlamaktadır. Kısacası bu işlem için mutluluğun bir formulü gibidir. Etkileri görülmeye başladığında dilek sahibi kimsenin bile hayretler içerisine düşmesine neden olmuştur. Sorununuz ile ilgili sizde bu konuda destek alarak başvurmak isterseniz benimle iletişime geçerek dertlerinizi gönül rahatlığı ile danışabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Havas İlmi ve Esrarı

Bir önceki yazımız olan En Etkili Aşk Bağlama Vefkleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Yorum

  1. arkadaşlar bir çok sahte hocaya para kaptırdım parayı aldıktan sonra hep engel yedim ama gönül işte çok sevdiğim için ayrıldığım erkek arkadaşım dönsün istiyordum hep Allaha şükür yasin hocamı buldum o kadar kayıptan sonra. Hem derdime derman oldu sevdiğm döndü hemde ne zaman arasam ulaştım. Gözünüz kapalı nyasin hocaya güvenebili,rsiniz. Allaha emenat olun.

  2. Arkadaşlar kesinlikle çalışmanızı öneriyorum ben işlem yaptırdım memnun kaldım sizde deneyin..yasin hoca ile bağlama işlemi için çalıştık hemen sonuca ulaştık eşimle aramızdaki sorun artık tamamen çözüme kavuştu ve sorunsuz devam ediyor evliliğimiz çok teşekkür ediyorum.

    1. Selamün aleyküm ben fuat adıyamandan yazıyorum. Yasin hocam muhterem biridir. Kendisi kendini kanıtlamıştır ben ve yönlendirdiğim 4 arkadaşım Allah razı olsun çok memnun kaldık inşallah şu vurus bitsin gideceğim konyaya. Konuşması yardımseverliği ilgi ve alakası müthiş. Tavsiyemdir dostlar. Selametle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu