Geri Getirme Duası

Geri Getirme Duaları

Geri Getirme Duaları

Dualar ile yapılan kişiye özel etkin yöntemler vardır kişiye özel dualar en doğru ve sahih işlemlerdir. Bunun dışında büyüler de var ancak yapılması doğru olmayan sitemizde sadece bilgi amaçlı yazılmaktadır. Büyü insanların doğa üstü varlıkları kullanarak karşı tarafın hayatını değiştirmek için kullandıkları paranormal bir yöntemdir. Bu yöntem genellikle aşk ve insani duyguları yönetmek için çok sık tercih edilmektedir. Özellikle  insanlar sevdikleri kişinin de kendilerine karşı duygular hissetmeleri için büyü yöntemini kullanmaktadırlar. Büyülerin yapımı esnasında medyumla doğa üstü varlıklardan yardım aldıkları için bu yöntem oldukça risklidir. Kişiler kendileri büyü yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi bir durumda kişiye bu doğa üstü varlıklar musallat olabilir. Bu yüzden büyü yaptırmak için mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.  Geri getirme büyüsü oldukça güçlü etkilere sahip olan ve kısa sürede karşı tarafı etkileyen bir aşk büyüsü çeşididir.

 

Geri Getirme Büyüsü Yapılış Şekli

Geri getirme büyüsü yapılırken medyum kişiye ait olan bir eşya üzerine büyüyü gerçekleştirmektedir. Bu büyü işlemi için doğa üstü varlıklardan da yardım alınır. Bu şekilde tılsımlı sözcükler söylenerek büyü tamamlanmış olunur. Büyü tamamlandıktan birkaç gün sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik olacaktır. Kişi artık doğa üstü varlıklarında etkisi ile sürekli olarak sizinle ilgili hayaller kurmaya başlayacak ve sizi düşünecektir. Kısa sürede kişi sizi terk ettiğine pişman olacaktır ve sizi arayarak geri dönecektir. Geri getirme büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etki etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi altında tamamen iradesiz bir şekilde hareket etmeye başlar ve bu değişiklikten kesinlikle kendisi haberdar olmaz.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi

Geri getirme büyüsü çok etkili bir etkiye sahip olsa da belli bir süre sonra bu büyünün de etkisi kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün ara ara yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresi uzun bir süre daha kişi üzerinde etkili olacaktır. Geri getirme büyüsü yeniletilme işlemi için kişinin tekrar aynı medyuma giderek aynı işlemleri tekrardan yaptırması gerekmektedir. Bu şekilde büyü uzun bir süre kişi üzerinde etki edeceği için kişi de sürekli olarak sizin yanınızda olacaktır. Büyünün tesir süresi bittiğinde ise kişi tekrar eski davranışlarına geri döneceği için sizi de kısa sürede terk edecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Geri Döndürme Duası

Bir Yorum

  1. Benim adım Zeynel Italyadan yazıyorum italyada hiç böyle hoca yok bana yardımcı olcak ve Yeni bir ilşkim olsada eski aşkımı unutamadım,bunu için bir çalşma yaptırmaya karar verdim, geri getirmek için celp yaptırdım 23 günde etkiler başladı yasin hocam bana gümüş kolye gönderdi celbi özenle yapmış zarfı açınca zaten içinde mis gibi koku karşıladı çok yasin yasin hocam 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu