Aşk Büyüleri

Etkili Aşık Olma Duası

Etkili Aşık Olma Duası

Aşk geçmişten bu yana insanların duaları yaptırmakta kullandıkları en büyük sebeplerden biridir. Kişi sevdiği insana ulaşamadığı zaman onu duanın gücü ile tesiri altına almaya çalışır. Bu şekilde insanlar aşk dualarını deneyerek sevdikleri insanlara kavuşmaktadırlar. Etkili aşık olma duası yapıldıktan sonra kişi artık kendi özgür iradesini kaybeder ve kendi gibi davranmayı bırakır.

Artık kişi tamamen duanın etkisi altındadır ve buna yönelik hareketler sergileyecektir. Bu aşk duasını kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz.  Bu dua yöntemi oldukça güçlü bir yöntem olduğu için mutlaka medyuma gidilerek yapılması gerekmektedir. Kişi duayı kesinlikle kendisi yapmaya kalkmamalıdır. Aksi taktirde duanın tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekecektir.

Etkili Aşık Olma Duasının Kişi Üzerindeki Etkileri

Etkili Aşık Olma Duası
Etkili Aşık Olma Duası

Bu duanın yapımında genelde medyumlar muskaya yazma yöntemini tercih etmektedirler. Bu yöntem ile duanın çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanmaktadır. Etkili aşık olma duası yapıldıktan sonra kişi artık bambaşka biri gibi davranmaya başlayacaktır.

Kişi kendisindeki bu değişikliğin farkına varamasa da etrafı bu değişikliği görecektir. Bu yüzden kişi tamamen duanın etkisi altında hareket edeceği için kısa sürede sizi düşünmeye başlayacaktır. Etkili aşık olma duası yapıldıktan sonra kişi size gelerek duygularını açığa çıkaracaktır. Bu dua sayesinde artık sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz.

Etkili Aşık Olma Duası Tesir Süresi

Güçlü dualar ne kadar kısa sürede kişi üzerine etki etse de belli bir süre sonra bu etkilerini kaybederler. Bu yüzden mutlaka belli bir süre sonra mutlaka duaların yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde duaların sürekli olarak kişi üzerinde etki etmesi sağlanacaktır. Etkili aşık olma duası yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka tekrar aynı medyuma gitmeleri ve dua aynı şekilde yaptırmaları gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Zararsız Aşk Duası

Ancak bu şekilde dua daha uzun süreli olarak kişi üzerine etki eder ve sevdiğiniz kişi yanınızda olacaktır. Duanın tesir süresini uzatmak için medyuma gittiğiniz de ek bağlayıcı dualar da yaptırmayı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de duaların çok daha uzun süreli olarak kişi üzerinde etki etmesini sağlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Bağlama Büyüsü - Bağlama Duası - Soğutma Duası - Ayırma Duası - Aşk Duası Nedir