Büyüler

Eşine Söz Geçirme Duası

Eşine Söz Geçirme Duası

Eşine Söz Geçirme Duası
Eşine Söz Geçirme Duası

Büyü yöntemini genellikle kadınlar daha fazla kullanmaktadırlar. Özellikle eşine güvenmeyen kadınlar eşini eve bağlamak için ya da eşine söz geçirmek için çok fazla büyü yöntemi kullanmaktadırlar. Eşine söz geçirme büyüsü ile eşinizin özgür iradesi ile hareket etmesini önleyeceksinizdir ve bu şekil eşiniz artık siz nasıl isterseniz öyle davranmaya başlayacaktır.

Büyü yönteminde medyumlar üç harflileri kullandıkları için eşiniz artık üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Fakat bu büyüler yapılırken çok dikkatli olunması gerekmektedir. Aksi bir durumda üç harfliler size ve eşinize musallat olabilir. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir.

Eşine Söz Geçirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Eşine söz geçirmek isteyen kişiler medyuma giderken eşlerine ait olan bir özel eşyayı da yanlarında götürmelilerdir. Bu eşya üzerine eşinize büyü yapılır ve eşyanın evde güzel bir şekilde saklanması gerekmektedir. Eşya evde durduğu sürece büyü tesirini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde eşiniz büyünün tesiri altına girerek siz ne derseniz onu yapar duruma gelecektir.

Eğer eşiniz sizi sürekli aldatıyor ise artık evine bağlı bir erkek olacaktır ve gözü sizden başkasını görmeyecektir. Eğer eşiniz çok fazla para harcıyor ise artık bu harcamalarını kısacak ve siz ne isterseniz onu yapacak duruma gelecektir. Eşine söz geçirme büyüsü tesiri sürdüğü sürece eşiniz sizin istediğiniz gibi bir olacaktır evliliğinize mutlu bir şekilde devam edeceksinizdir.

Söz Geçirme Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadardır

Söz geçirme büyüsü kuvvetli bir büyüdür fakat sürekli olarak kişi üzerinde tesir etmesini istiyorsanız mutlaka büyüyü yenileterek devamlılığını sağlamanız gerekmektedir. Büyü yenileterek devamlılığı sağlandığı sürece eşiniz sizin sözünüzden dışarı çıkmayacaktır. Eşine söz geçirme büyüsü ile eşinizin tamamen sizin emriniz altında olmasını istiyorsanız büyülü eşyanın da sürekli olarak evinizde durması gerekmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Canbar Büyüsü Nedir?

Eşya bir şekilde kaybolur ise eşiniz kısa sürede büyünün tesiri altından çıkacaktır ve eski davranışlarına devam edecektir. Bu yüzdene mutlaka eşyanın çok iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyü tesirini eşiniz üzerinde böylelikle sürekli olarak hissettirecektir.

 

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. cikcik^ dedi ki:

  bnm kocam hc sozum dinlemiyor aylesi agzina bkyor hp ne olck bn ck istyrm sz dinltmk icn dua vrmi:((

 2. Şenay AK dedi ki:

  Oluyor mu bunlar?

  1. emile naz dedi ki:

   merhaba, benim nisanlımla aramız iyiydi. ama aramıza girenler var. nifak soktular sanki bilimoyrum çok iyi giderken birden böyle oldu. benim sözümü dinlemesini istiyorum dışarıya çok bakıyor insanlardan etkileniyor. ne yapacağım bilmiyorum inşallah düzelir.

 3. Lemansa dedi ki:

  Merhaba ben eski sevgilim için hocama işlem yaptırdım. İşlem çok etkili oldu sevgilim hem
  bana döndü hem de eskisinden çok çok daha ilgili oldu.

 4. pelin dedi ki:

  bende yaptirdim vefk muska geldi hocam iyi biri inaniyorum allah razi olsn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.