Havas İlmi Çalışmaları

En Etkili Aşk Bağlama Vefkleri

En Etkili Aşk Bağlama Vefkleri

Vefk işlemi istenilen amaca ulaşmaya yönelik yapılan bir tılsım çeşididir. Aşk Vefk’i de bu tesirli uygulamalar arasında yer alan, dilenen kişiyi aşık etme yönünde hazırlanmaktadır. Her zaman insanların ilgi duyduğu fakat sürekli olarak esrarını koruyan çok özel uygulamalardır. Rahmani olarak yapılan ve büyü’ye girmeyen tılsım çalışmaları olarak da bilinmektedir. Etkili ve tecrübe edilmiş Aşk Vefk’leri ile sevdiğinizi ömür boyu kendinize büyü yaptırmadan bağlayabilirsiniz. Havas gizli ilmine tabi olan bu çalışmalar, işinin ehli uzman medyum ve hocalarca yapılmalıdır. İşleme başlamak için kişilerin isim soy isimleri, doğum tarihleri, anne adları ve doğum yerleri istenir. Eğer bu bilgiler eksik yada şüpheli ise her iki tarafında resimleri ile bu tertibi hazırlamak mümkündür. Eğer sizinde bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz.

 

EN ETKİLİ BAĞLAMA VEFKİ

Vefk çeşitleri arasında yer alan etkili uygulamalardan biri de Bağlama Vefk’idir. Genel olarak vefk çoğu kimseler tarafından yanlış yorumlansa da ak yani (saflık-masumluk) gibi iyi niyetli durumları simgeler. Öneden beri uzun zamandan bu yana yapılan bir çok farklı vefk uygulaması olduğundan genellikle yapılış amacına göre isim almıştır. Bağlama Vefk’ide insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamaları için yapılmaktadır. Sevdikleri kişiden bekledikleri ilgi alakayı göremedikleri durumlarda tercih edilir. Ayrıca bu isteğe kavuşmak isteyen kişiler içinde manevi anlamda destek mahiyetindedir. Kural ve yasaklarına uyularak kullanılması halinde istenilen sonuca ulaşmak daha kolay olur. Dilerseniz bu veya benzer bir sıkıntınızın olması durumunda benimle iletişime geçerek konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olup, problemin çözülmesi için başvurabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Havas İlmi ve Esrarı

8 Yorum

  1. Seda ben 37 yaşındayım. Benim de problemim kısmetsizlikti. Bu yaşıma kadar hiç evlenmedim aday da bulamadım. Bende evlenmek istiyorum fakat yok kısmet çıkmıyordu. Yakın bir arkadaşıma anlattım bunu oda kısmet açtırmamı söyledi hocamızı da o tavsiye etti. Sayesinde aradım hocamı konuştum derdimi anlattım. Çok sağolun hocam işleminiz etkilli oldu kısmetim açıldı gelenler oluyor görmeye.

  2. merhba bn eski sevglm icin vefk yaptrmstm afdersniz beni kulland snra trk etti ben baya etklendim bdrumdan hastalandm psikolojm bozuldu ki bu öyle böyle br durm degl namus mselesi bende bu durumu hocamza danistm evlilik vekfi istdim saglsun hocam duami yaptiktan snra pismsn bir seklde svglim bana dndu yaptignin sormlulgnu alip evlenelm dei saagolun hocam siz olmasnz bn napardm bilmyrm cok sagoln..

  3. Bugün hocamla tanıştım. Bir anda terk edip giden sevgilim için kendisiyle görüştüm. İnşallah bu gece çalışmamı başlatacak. Allahım tüm kalbi ağrıyanların, ben gibi acı çekenlerin yardımcısı olsun dilerim..
    Ömrünüzü, hayatınızı ona göre şekillendirdiğiniz ve tam anlamı ile bağlandığınız birisi, dün bir şey yokken bu gün nefret ettiğini söylemesi, üstelik ona sadakati sonsuzken sizi bir anda her yerden engelleyip silmesi, ölüyorum demenizin bile ona boş gelmesi nedir bilir misiniz arkadaşlar.. Çok acıyor.. Ne olur, siz de ben gibi olanlara dua edin.. Kardeşlik adına, Allah rızası için dua edin seven sevdiğine kavuşsun, haksızlıklar adalet bulsun diye..

    Saygılar sunuyorum..

  4. Hayatımda gördüğüm en güzel erkeğe aşıpım ona tapıyorum ama çok çuyk utangacım hiçbirzaman yaklaşamaım konuşamadım belki oda beni seviyordur ama ilk adımı ben atamazdım o da atmıyor artık birşeyler yapmanın zamanı geldi e yasin hocadan yardım istedm ve ister inanın ister inanmayın hemen iiknci gnde çocuk bana çkma teklfi etti.

  5. Yasin hocam ile bağlama vefki çalışması yaptım bu adam bu tarz işlemlerde gerçekten mükemmel sonuçlar alıyor bende size çalışmanızı tavsiye ederim ?Telefon numarası 0546 484 31 66

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu