Aşk Büyüleri

En Ağır Aşk Büyüsü

İçerikler

En Ağır Aşk Büyüsü

En Ağır Aşk Büyüsü
En Ağır Aşk Büyüsü

Kimse hayatının aşkının onu bırakıp gitmesini ya da onu sevmekten vazgeçmesini istemez. Sevdiğiniz insanın artık sizden soğuduğunu ve aranıza mesafe koyduğunu düşünüyorsunuz. Hangi yöntemi denerseniz deneyin başarılı olamadınız. Burası tam da hadi artık deyip tasavvuf, manevi ve mistik dünyanın kapılarını çalma ve açma vakti gelmiş demektir.

Aşk büyüsü çeşitleri içinde en ağır aşk büyüsü olarak adlandırılan büyülerden birini yaptırmak istiyorsunuz. Ancak kesin ve garanti bir sonuç da istiyorsunuz. En ağır aşk büyüsü çeşitleri içinde olan papaz büyüsü ve canbar büyüsüdür. Sevdikleri insanlar tarafından sevilmek ve kötü giden evliliklerinin düzelerek ilk günlerine dönmek isteyenlerin kadın ve erkek bağlama büyüleri içinde en ağır aşk büyüleri içinde kendilerine uygun olan birisini yaptırabilirler.

En ağır aşk büyüsü yaptırmak isteyenlerin bu büyüleri tek başına yapmaları mümkün değildir. Ağır aşk büyüleri, çok büyük kadim büyü üstatları ve manevi alanda en yüksek seviyede bulunan medyum hocalar tarafından uygulanmalıdır. Çünkü bu tür en ağır büyülerin uygulanması sırasında manevi varlıkların dışında olan hüddamların kullanılması söz konusudur. Bu sebeple, hüddamları göreve çağıran kişilerin yüksek bilgi ve deneyimi olması gereken kişilerdir. Bu tarz büyülerde ilim ve irfan sahibi olan medyumların tılsım ve muska çalışmaları yapıyor olması da gereklidir.

Ağır aşk büyüleri en çok tercih edilen büyülerdir. Aynı zamanda da en etkili sonuçlar veren büyüler çok tehlikelidirler. Bu sebeple, sadece büyü üstatları veya havas ilimleri konusunda bilgili tecrübeli medyum hocaların gözetiminde yapılmalıdır.

En Hızlı Aşk Büyüsü

Sevdiğinden ayrılan ya da kendisini sevmesini isteyen insanlar tarafından reddedilenler çektikleri acı nedeniyle en hızlı aşk büyüsü yaptırıp bu acıdan kurtulmak istemektedirler. Aşk büyüleri içinde en hızlı aşk büyüsü yapılsa bile sonuçlarını göstermesi zaman alacaktır. Bazı bir gecede sonuç veren büyüler olsa da bu büyüler kesin ve garanti sonuç vermeyeceklerdir. En hızlı aşk büyülerini kendi başınıza yapmanız kötü sonuçlara yol açabileceğinden tavsiye edilmez.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Ritüel Nasıl Yapılır, Ritüel Ne İşe Yarar?

Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Evlilikleri ya da ilişkileri kötüye giden, araları bozulan kişiler aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek internette araştırmalara girip, bu konuda kendilerine yardımcı olacak hoca ya da medyum hocalar arayışına girmektedirler. Platonik aşk yaşayanlar yani aşklarına karşılık alamayanlar, ya da sevdiği insanın başka birlikteliği varsa onları ayırmak içinde aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyebiliyorlar. Peki, büyü yaptırmak dinimizce günah mı? Ya da bu büyüler işe yarıyor mu? Dini bütün Müslümanlar için büyü yapmak gibi haram uygulamalardan uzak durmak ve yaptırmamak gerekir. Dinen büyü yaptırmak yasaklanmıştır. Büyü uygulamaları İslam’a göre 7 büyük günah kapsamına alınmıştır. Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsanız bu konuyu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü yaptırmak isteyenler için birkaç çeşit aşk büyüleri bulunmaktadır. En tesirli, en ağır gibi başlıklar altında toplanabilen aşk büyüleri çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • 41 Karabiber büyüsü ile âşık etme
 • Sabunla yapılan aşk büyüsü
 • Bez yakılarak yapılan aşk büyüsü
 • Nohut büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • İplik ve düğüm büyüsü
 • Bakır levha büyüsü
 • Hayvan derisine yapılan aşk büyüsü
 • Saç teli, kan, vücut kılı, el ve ayak tırnağı ve deri parçası gibi malzemeler ile yapılan aşk büyüsü
 • Papaz büyüsü
 • Canbar büyüsü
 • Kırmızı mumla yapılan aşk büyüsü

Anlayacağınız üzere büyü işi ciddi bir iş ve bazı büyüleri sadece üstat ve ilime vakıf olmuş hoca ve medyum üstatları tarafından yapılabilmektedir. Her ne kadar büyü yaptırmayı tercih edenlerdenseniz, etki göstermesi için zamana ve sabra ihtiyaç olduğunu bilmeniz de fayda bulunur.

Ancak büyü işlemlerini kesinlikle önermiyorum çünkü apaçık bir dille haram ve şirktir.

İlgili Makaleler

2 Yorum

 1. Yzgt-sibel dedi ki:

  Büyü istemiyorum ama duaya hayır demem. Şadiye hoca bu konuda güvenilir mi acaba ben tanımıyorum öneri ve fikirlerinizi almak isterim.

 2. OMUR-TORPUSU dedi ki:

  AYNEN TELEFONDA ANLATIYOR ZATEN ARAYANLAR BILIRLER. COK ARASTIRDIM COK KAZIKTA YEDIM ISIN ACIGI AMA ŞADİYE HOCA COK MANTIKLI TANE TANE ACIKLADI ALLAH RAZI OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.