Nasip Büyüsü

Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü

Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü

Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü
Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü

Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü: Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünmeniz kimi zaman son derece olası kimi zaman ise neden böyle olduğu bilinmeyen bir durumdur. Aslına bakarsanız nedeni pek de belli olmayan bir kısmet kapanma durumunun altında hiç de öyle zannettiğiniz kadar masum bir neden yatmaz.

Yani bu durum tahmin etmiş olduğunuz gibi sadece dönemsel bir kısmet kapanıklığı ya da geçici bir dönemin ürünü olmayabilir. Yani bu size kötü niyetli bir kişi tarafından yapılmış olan herhangi bir kısmet kapatma büyüsünün etkisi altında olduğunuzu da anlatan bir durum olması gerektiğini göstermelidir.

Bunun için de efsunlu kısmet açma büyüsü yapmak sizin için son derece kurtarıcı olacaktır. Kısmetinizin kapanmış olması herhangi bir kötü niyetli kimse tarafından yapılmış bir büyünün neticesi de olmayabilir. Bu tamamen sizin kendinize ait bir takım enerjilerin yoksunluğuna bağlı olan bir takım sebepler ile açıklanabilir.

Yani bu konuyu biraz daha açacak olursak her insan için çok farklı enerjiler açık ya da kapalı bir durumda olabilir. Kimi insan bu tür bir durum ile karşı karşıya geldiği zaman “ ben doğuştan şanssızım “ ya da “ her zaman böyle oluyor “ şeklinde bir takım isyanlarda bulunur. Bu kimi zaman insanlar tarafından abartılan bir şey gibi lanse edilse de sonuç olarak çok doğru bir çıkarım olduğunu da bilmeniz gerekir.

Tabii ki bu konuda net bir şey her zaman için söylemek doğru olmaz. Bunun nedenini ancak gerçek anlamda bu konularda uzman olan bir medyum hoca tarafından yorumlanması ve o Gerçek Medyum tarafından ortaya çıkartılması doğru olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;   İş Duası

Kısmet Kapanma Belirtileri Nelerdir?

Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü: Bir insan kim olursa olsun her ne konumda olursa olsun kendisinin bile asla ama asla önüne geçemeyeceği bir takım durumlar vardır ve bu durumların hiçbir şekilde göz ardı edilmemesi gerekir. Eğer ki bütün bunlar göz ardı edilir ise kısmetsizliğinizin varacağı boyutları düşünmek bile son derece korkunç ve de son derece vahim olacaktır.

Peki, kısmet kapanma belirtisi nelerdir? Kısmetinizin kapalı olup olmadığı konusunda çok belirgin şeyler söz konusu olacaktır. Bu noktada sizin de yaşadığınız olayları ve kendinizi çok doğru bir şekilde analiz etmeniz gerekir.

Örnek verecek olursak bir insanın başına sebepsiz yere farklı pek çok yer ile alakalı bambaşka konularda bambaşka nedenlere bağlı bir şekilde kısmetsiz bir dönemden geçiyorsanız bunu kesin olarak kısmetinizin kapalı olma durumuna yorabilirsiniz. Aynı zamanda debelendikçe de çamura batmanız kısmetinizin kapalı olduğunu gösterir.

Kısmet Neden Kapanır?

Kısmetinizin kapalı olması gibi bir durumun pek çok nedene bağlı olma ihtimali vardır. Bir insanın kısmetinin açık ya da kapalı olma hali aslına bakarsanız pek çok kişi için geçerli olan bir durumdur. Kısmet neden kapanır şeklinde bir soru soracak olursanız aslında böyle bir durumun çok farklı nedenleri olabilir.

Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü: Birincisi ve de en yaygın olanı tamamen yıldız haritanız ile ilgili bir nedene bağlı olan bir takım sorunlardan ileri gelen bir şeye bağlıdır. Bunun yanı sıra kısmetinizin kapalı olmasının nedenlerinden biri de vücudunuzun eşlikçisi ruhunuzda bulunan çakraların kapalı yani enerjisel anlamda bir takım konular ile ilgili unsurların blokajlı olması gibi nedenler de sıklıkla görülen bir durumdur.

En kötü olanı da gayet normal, kısmeti açık, hiçbir şekilde kısmet ile ilgili bir blokajı bulunmayan, çakraları açık bir insan olduğunuz halde böyle bir durum ile karşı karşıya gelmiş olmak olacaktır. Yani siz her ne yaparsanız yapın her ne şekilde kurtulmaya çalışırsanız çalışın işlerinizin çok uzun süre ters gittiğini düşünüyorsanız kısmet kapama büyüsü etkisi altında olduğunuzu da üzülerek belirtmek gerekir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Nasip Açma Duaları Hangileridir?

Kısmet Açma Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır?

Efsunlu Kısmet Açma Büyüsü: işlerinizin daha iyi gitmesi ve her yönden kısmetinizin açılması amacıyla yapılan büyülerdir. Kısmet açma büyüsü çok çeşitli şekillerde hazırlanabilir.

Bu büyüler neticesinde çok daha iyi ve kısmetinizin her yönden açıldığı bir döneme girmiş olacaksınız. Kısmet açma büyüsü yapılmaya başlandığı an itibari ile kısmetinizin bir anda açıldığını göreceksiniz. İşleriniz bir anda ve beklenmedik şekilde düzelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Medyum Sadiye Hoca - Muhabbet Büyüsü - Bağlama Büyüsü