Büyü Bozma

Dua İle Büyü Bozulur mu?

Dua İle Büyü Bozulur mu?

Büyüler insanları ciddi bir şekilde etkisi altına alan uygulamalardan birisidir. Kuran’da kesinlikle yapılması günah olarak bazı surelerde yer verilmiştir. Büyülere inanılır mı sorusuna evet inanılır diyebiliyoruz. Ancak yapılması günah olduğu da açıkça belli edilmiştir. Büyülere maruz kalmış kişiler ya da üzerinde büyü belirtileri taşıyan kişiler büyü yapan ya da büyü bozan medyumlara bulaşmadan önce dua ile büyü bozulur mu sorusuna cevap aramaktadırlar.

Büyüler Gerçekten Var mı?

Dua İle Büyü Bozulur mu?
Dua İle Büyü Bozulur mu?

Birçok kişi büyülere inanmayabilir. Hurafedir şeklinde yorumlara da tanıklık etmişliğiniz muhakkak vardır. Ancak Kuran-ı Kerim’de açıkça belli edilmiştir. Büyülere inanmak ise tamamen dini inançları yüksek olan kişiler tarafından kabul görmektedir.

Büyüler şer güç olarak bilindiği için insanlara çok ciddi kötülükleri olur. Bu nedenle büyü bozma süreci de oldukça ciddiye alınmalıdır.

Dua İle Büyü Bozma

Dua aracılığı ile yapılmış olan bir büyünün tesir gücü en aza indirilebilir.  Bu Hz. Muhammed peygamber efendimizin dönemine kadar uzanmaktadır.

Bazı rivayetlerde Yahudi bir kadın tarafından peygamber efendimize büyü yapıldığına dair bilgiler bulunmaktadır. Tarak üzerine yapılan bir büyünün bozulmaması için derin bir kuyuya atılmıştır. Şayet yapılan büyünün tuttuğu söylentilerine göre Felak ve Nas surelerinde büyülere de yer verilmiştir.  Felak ve Nas surelerinde belirtilen ayetlere göre aşağıda verilen duanın okunması ile büyüden kurtulmak mümkün olabilmektedir.

“Bismillahirrahmanirrahim”

“Kul e’uzü birabbilfelak. Minşerri ma halak. Ve min şerri ğasikın iza vekab. Ve min şerrinneffasati fiyl’ukad. Ve min şerri hasidin iza hased.”

“Kul e’uzü birabbinnas. Melikinnas. İlahinnas. Min şerrilvesvasil hannas. Elleziy yüvesvisü fiysudurinnas. Minel cinnetivennas” (amin)

Dikkatinizi Çekebilir ;   Büyü Bozanlar

“Bismillahirrahmanirrahim”

De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.” (amin)

Medyumlar İle Büyüden Kurtulabilirsiniz

Dua ile büyüden kurtulmak mümkün olabiliyor olsa da çoğunlukla büyünün tesirinin bir nebze de olsa azaltılması hedef edilmektedir. Medyum ile görüşerek üzerinizdeki büyülerden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Bağlama Büyüsü - Bağlama Duası - Soğutma Duası - Ayırma Duası - Aşk Duası Nedir