Bağlama Büyüleri

Defne Yaprağı Duası

Defne Yaprağı Duası

Defne Yaprağı Duası
Defne Yaprağı Duası

Defne Yaprağı Duası: Sitemizde Yer Alan Büyüler sadece bilgi amaçlıdır. Kesinlikle büyü işlemleri yapılmamaktadır. Büyü Haramdır. Defneyaprağı sevdiğinizin size aşık olmasını sağlamak için yapılır. Etkili aşk büyülerinden biridir. Kara büyü türlerine giren defneyaprağı büyüsüne maruz kalan kişiler önce fiziksel sonra ruhsal değişimlere uğrarlar. Büyü kendisini önce ellerde ve kollarda uyuşma şeklinde gösterir daha sonra ruhen etkileri yaşanmaya başlanır.

Büyü yapılan kişinin önce bilinçaltına sonra da duygularına hükmedilir. Bu büyünün tek başına yapılması önerilmez. Hoca ya da medyumdan destek alınarak yapılırsa daha etkili ve doğru sonuçlar verecektir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin tam olarak inanması da gereklidir. İnanmayarak yapılırsa bu büyü tutmaz.

Defne Yaprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Defne yaprağı büyüsü defne yaprakları ile yapılır. Bu büyü diğer aşk büyülerine nazaran soğuk ve donuk malzemelerle yapılmaz. Büyünün yapım aşamasına geçmeden önce bu büyünün işin uzmanı tarafından yapılması gerektiğini her şeyin eksiksiz ve tam olması gerektiğini tekrar hatırlatmakta fayda var. Büyüyü yaparken 7 ila 14 yaprak defne yaprağına ihtiyacımız var.

Bu yaprakların üzerlerine büyü yapılacak kişiyle büyüyü yapan kişinin isimleri ve bilgileri eksiksiz olarak yazılır. Yazma işlemi bittikten sonra bu yapraklara tılsımlı sözler ve dualar okunur. Son aşama ise defne yapraklarının yakılmasıdır. Büyüyü inanarak ve kalben yaptığınızda sevdiğiniz kişi size gelecektir. Büyünün kendisini gösterme süresi 7-14 gün arası değişmektedir. Büyünün etkisi her iki tarafta da görünür.

Büyünün bozma işlemi de bulunmaktadır. Büyünün erken fark edilmesi durumunda aynı şekilde yine defne yaprağı kullanılarak yapılan büyü bozulabilir. Büyü bozma işlemi için defne yapraklarına 21 ayetel kürsü 21 Fatiha, 11 felak, 11 nas, 11 salli barik okunur ve 4 litre suda kaynatılır. Suyun 3 litresiyle banyo yapılırken kalan 1 litresi de 7 gün boyunca akşamları içerek tatbik edilir. Ayrıca büyüyü bozmak için çeşitli dualar da okuyabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Bağlama Büyüsü ve Bağlama Muskası Hakkında Bilgiler

Kendinizde bu büyünün etkilerini görüyorsanız hemen uzman bir medyuma başvurmanızı öneririz. Bu büyüyü yaptırmadan önce iyi düşünmek gerekir. Kara büyüler listesine girdiğinden büyüyü yaptıranda büyü yapılanda etkilenir. Büyüler her ne kadar tehlikeli ya da zor olsa da bazen son çare olarak tercih edilmektedir. Bütün yolları denedikten sonra başka çıkış yolu kalmadığında tercih edilen bu büyüleri yaparken dikkatli olmanızı öneririz.

Defne yaprağı ile yapılan dualar bazen hane için iyi, bazen de hane için kötü şeyler olsun diye yapılabilmektedir. Burada kapı girişine dua olarak anlatıyor olsak da hanede yaşayanlara kötülük etmek amacıyla dua değil beddua edilebilmektedir. Bir kişinin dua etmesi veya beddua etmesi için kapınızın dibine kadar gelmesine gerek kalmaz. Bu süreçler artık internet üzerinden tanışılan bir medyum tarafından uzaktan da yapılabilmektedir. Özellikle ev hanesi içinde yaşayan kişilerin birbirleri ile sürekli kavga etmesi, tartışması, anlaşmazlıkların olması muhtemel dua belirtilerinden birisidir. Ev sahibi kişiler ya da ev hanesinde yaşayan kişilerin yakın akrabaları tarafından da güzel şeyler olsun diye dualar edilebilmektedir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. nuran dedi ki:

  Bu hoca konyada olan deelmi ben de ask vefki yaptiddim memnun kaldim

  1. Melissa dedi ki:

   Evet başarılı medyum bende methini çok duydum arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Tavsiye ederim..

   1. Reşom dedi ki:

    Bende insalah ulascam bugun yardim onemli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.