Referanslar

Danışan Kardeşlerimizden Bazıları

Danışan Kardeşlerimizden Bazıları

Aşağıda tarafıma danışan bazı kardeşlerimizin; Kısa yazışmalarını profil resmi, numaraları ve isimlerini kapatarak göstermek istedim. Resimler tamamen gerçektir:

5 Yorum

  1. Merhaba 2 çocuk annesi bir kadınım. Eşim tarafından şiddete mağruz kalıyordum. Her gece içip geliyor kavga ediyorduk ve sonunda beni dövüyordu. 2 çocuğum için katlanmaya çalışıyordum. Ama artık istemiyordum. Boşanmak istemiyordum çocuklarım için ama düzelsin istiyordum. Hocamı bende internette buldum arayıp konuştum bana yardım etti eşim düzeldi sayesinde.

    1. Selam yasin hocadan Allah razı olsun çok ilgili gerçekten yardımsever birisi. Sağolsun dinledi ve anladı önerilerde bulundu doğruyu söylediğinden hiç şüphem olmadı çünkü akıllarsa soru işareti bırakmıyor. Celb işlemine başladık güzel ilerliyor. Süreç uzun korktum biraz çok diye ama 15 günde tesirler başladı eşime karşı ilk. Şuan 71 günüm daha iyi olacağını hissediyorum. Selam ve dua ile kardeşler..

  2. DAMDAN DÜŞENİN HALİNİ DAMDAN DÜŞEN ANLAR 2 YILDIR ÇÖZEMEDİĞİM SIKINTIM VARDI O KADAR ÇOK DOLANDIRILDİM Kİ ARTIK TAMAM DEDİM HER SEFERİNDE Kİ SON CİRPİNİSLARİMDA KARŞIMA ÇIKAN YASİN HOCAM OLDU BİNLERCE KERE ŞÜKÜRLER OLSUN ÇOK MUTLUYUM VE YASİN HOCAYA ULAŞMAK İSTEYENLER  0546 484 31 66 NOLU TELDEN ULAŞABİLİRLER ASLA PES ETMEYİN MÜSAİT OLUNCA ACIYOR HERKESE NUEADİNA KAVUŞSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu