Referanslar

Danışan Kardeşlerimizden Bazıları

Danışan Kardeşlerimizden Bazıları

Aşağıda tarafıma danışan bazı kardeşlerimizin; Kısa yazışmalarını profil resmi, numaraları ve isimlerini kapatarak göstermek istedim. Resimler tamamen gerçektir:

etki alan danisanlarim 20 1

5 Yorum

 1. Nesibe^ dedi ki:

  Merhaba 2 çocuk annesi bir kadınım. Eşim tarafından şiddete mağruz kalıyordum. Her gece içip geliyor kavga ediyorduk ve sonunda beni dövüyordu. 2 çocuğum için katlanmaya çalışıyordum. Ama artık istemiyordum. Boşanmak istemiyordum çocuklarım için ama düzelsin istiyordum. Hocamı bende internette buldum arayıp konuştum bana yardım etti eşim düzeldi sayesinde.

  1. isimyok dedi ki:

   ne guzel bende dun aradim bayramdan snra ins ulacagm kendisine

 2. Insallah dedi ki:

  Inşallah benimde olur

  1. Melike OK dedi ki:

   Selam sadiye hocadan Allah razı olsun çok ilgili gerçekten yardımsever birisi. Sağolsun dinledi ve anladı önerilerde bulundu doğruyu söylediğinden hiç şüphem olmadı çünkü akıllarsa soru işareti bırakmıyor. Celb işlemine başladık güzel ilerliyor. Süreç uzun korktum biraz çok diye ama 15 günde tesirler başladı eşime karşı ilk. Şuan 71 günüm daha iyi olacağını hissediyorum. Selam ve dua ile kardeşler..

 3. HAKİKAT dedi ki:

  DAMDAN DÜŞENİN HALİNİ DAMDAN DÜŞEN ANLAR 2 YILDIR ÇÖZEMEDİĞİM SIKINTIM VARDI O KADAR ÇOK DOLANDIRILDİM Kİ ARTIK TAMAM DEDİM HER SEFERİNDE Kİ SON CİRPİNİSLARİMDA KARŞIMA ÇIKAN ŞADİYE HOCAM OLDU BİNLERCE KERE ŞÜKÜRLER OLSUN ÇOK MUTLUYUM VE SADİYE HOCAYA ULAŞMAK İSTEYENLER  0 545 173 50 73

  NOLU TELDEN ULAŞABİLİRLER ASLA PES ETMEYİN MÜSAİT OLUNCA ACIYOR HERKESE NUEADİNA KAVUŞSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.