Büyüler

Büyülerden Nasıl Korunulur?

Büyülerden Nasıl Korunulur?

Büyülerden Nasıl Korunulur?
Büyülerden Nasıl Korunulur?

Büyüler ile ilgilenmeye bir insan olsanız bile bir başkası tarafından yaptırılan büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Büyü belirtileri genelde kendisini açıkça ifade eder. Her belirti de büyü belirtisi olmayabilir. İlk olarak sorunlarınızı hekim kontrolü ile aşmak ilk yapmanız gerekenler arasındadır.

Eğer büyülere başvuracaksanız veya bir medyum ile görüşecekseniz tıbben çözümü olmayan konular olduğu zamanlarda medyuma başvurmayı deneyebilirsiniz. Büyülerden nasıl korunurum diyorsanız eğer Kuran-ı Kerim içerisinde bulunan surelerden, dualardan yardım alabilirsiniz. Her gece yatmadan önce Ayetel Kürsi, İhlas sureleri okunabilir. Daha kapsamlı bilgi için Kuran-ı Kerim ayetlerine bakabilirsiniz. Bazı dönemlerde insanlar büyülerden korunmak için medyumların kapısını çalmaktadır. Medyumlar kendi yaptıkları çalışmaları gizli tuttukları için tam olarak medyum aracılığı ile büyüden korunmak mümkün mü açıkçası bizler de bilmiyoruz. Ancak ilk işiniz Allah’a sığınmak olmalıdır.

Üzerimde Büyü Var mı?

Üzerimde büyü var mı nasıl anlarım diyorsanız ilk olarak medyumda soluğu almanız yanlıştır. Eğer bir kişide büyü varsa kendisini açıkça gösterir. Mesela; işleriniz yolunda gitmiyorsa, evliliğiniz, aile sorunlarınız, maddiyatınız çok kötüyse büyü olduğundan şüphe edebilirsiniz. Tabi, her şey eskisine göre ani gelişen, birden bire olan şeyler ise bazı büyü belirtileri ile birlikte bunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ayrıca medyumların rabıta bakımı olarak adlandırdıkları büyü bakımı süreçleri vardır. Güvenilir medyuma bu gibi bakım yaptırabilirsiniz.

Hiç ummadık bir zaman da büyüye maruz kalmanız an meselesidir. Evinize giren çıkanlara çok dikakt etmelisiniz. Büyü süreçleri ile muhabbet eden bir komşunuz, akrabanız, hışmınız varsa bu kişilerin sizlere de büyü yaptırma olasılığı vardır. Bu konuda hassas yaklaşmanız ve bu gibi büyü muhabbetleri eden kişilerden uzak kalmanız mümkünse evinize sokmamanız tavsiyelerimiz arasındadır. Elbette misafirdir kovmak olmaz ama gözünüz sürekli üzerinde olursa bir nevi önlem almış olursunuz. Öylesine büyüler vardır ki anlamak mümkün olmaz. Mesela; toplu iğne büyüsünü yaptırır ve koltuğunuza batırabilir. Bunu anlamanız imkansızdır. Muska yazdırarak evin dip köşelerine bırakabilir. Domuz yağı büyüsü yaptırarak yağı elbisenize, eşyalarınıza sürebilir. İzi kalır mı kalmaz mı bilinmez ama dikkatli olmanızda fayda vardır.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Büyü Bozma Nasıl Yapılır ?

Büyüden Korunmak

Bizler büyüden korunmak için herhangi bir çalışma yapmıyoruz. Büyü yapmadığımız gibi bakımı veya büyü bozma süreçlerimiz bulunmamaktadır. Burada paylaşılanlar bilgi amaçlıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.