İntikam Büyüsü

Büyü Konusunda Sadece Bilgi

İçerikler

Büyü Konusunda Sadece Bilgi

Büyü Konusunda Sadece Bilgi
Büyü Konusunda Sadece Bilgi

Tarihi oldukça eskiye dayanmakta olan intikam büyüsü, insanlık hayatında yapılan en tehlikeli ve en korkunç büyülerden birisidir. Bu büyü yapılan kişinin oldukça zarar görmesine neden olurken, dönüşü olmayan olayların yaşanmasına da neden olmaktadır. İntikam büyüsü büyük derslerin verilmesine kin ve nefret amacı ile kişilere zarar verme amacı ile yapılırken aynı zaman da hafif şekilde ders vermek amacı ile de yapılmaktadır.

Fakat ne olursa olsun bu büyü intikam ve zarar verme durumunu kapsadığı için kesinlikle kara büyüler kategorisinde yer almaktadır. Sizlere bu yazımızda intikam büyüsü hakkında bilgiler verirken hem de intikam büyüsü nasıl yapılır, etkisi kaç günde belli olur, nasıl bozulur gibi bilgileri sizler ile paylaşacağız.

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılır?

İntikam büyüsü nasıl yapılır konusundan önce büyüyü uygulamaya koymadan bu büyü sayesinde kişilere nasıl zararlar verebileceğiniz konusunda sizlere bilgi vermek isteriz. Buna göre ise intikam büyüsü etkileri ise kişilerin sağlık açısından sorunlar verebilirken, çeşitli hastalıklar ile insanların karşılaşmalarına neden olabilir. İntikam büyüsü basiret bağlama konusunda da etkili olup, kişilerin sağlıklı şekilde karar alamamasına hatta sürekli olarak hatalara düşmesine neden olur.

Bu büyü yapılması durumunda kişiler kendilerine zarar vermeye başlar ve bu zarar onların intihar etmesine bile neden olur. Aile saadeti bozulur ve büyüye maruz kalmış olan kişiler sürekli olarak huzursuz ve mutsuz olur. İntikam büyüsü nasıl yapılır konusunda ise bu büyü 4 aşamadan yapılmaktadır. İlk aşama vefk bebeği yapma ile başlamakta olup, daha sonra ki aşama yapılan bebeklerin üzerine yazı yazma aşamasıdır. Üçüncü aşama ise bebeğe sanki insan gibi davranma olup, bu aşamada yapılan bebeğe sorular sorarak çeşitli temsili cevaplar alınmalı ve bu şekilde davranılmalıdır. Verilecek olan zarar ise ona belli sayılar da söylenerek gerçekleşmektedir. Son aşama ise vefk bebeğinin ortadan kaldırılması olup, bu aşmada bebek suya atılabilir, gömülebilir yani bir şekilde ortadan kalkması gerekmektedir. Bu büyünün daha zor şekilde bozulmasına neden olur.

İntikam Büyüsü Kaç Günde Tutar?

İntikam büyüsü kaç günde tutar konusunda ise verilen bilgiler son aşamasının tamamlanması yani bebeğin ortadan yok olmasının ardından etkisini göstermeye başlasa da büyünün yapılmasının ardından bir kamer ayı yani 28 gün geçmesinin ardından daha çok etkiler vermekte olup, bu şekilde daha çok tesiri göstermektedir. Kısa sürede derin yaralar ortaya çıkaran büyü çeşitlilerindendir.

İntikam Büyüsü Nasıl Bozulur?

İntikam büyüsü zor bozulabilen büyüler arasında yer alsa da bozulmaması imkansız değildir. Bu büyünün iki şekilde bozma yolları olup, bunlar hakkında bilgi sahibi olmak için öncelikle medyumlar ve hocalar ile iletişime geçmeniz de yarar vardır. Eğer ki vefk bebeği gömülmeden büyü bozulur ise daha kolay çözülür.

3 Yorum

 1. salih akku dedi ki:

  gördüğüm göreceğim en iyi ve başarılı medyum bence kesinlikle tavsiye ederim

  1. Mertan pınar dedi ki:

   Tesekkurler bilgi icin. Telefonu nedir sitede goremedim de ? Sana zahmett

   1. salih akku dedi ki:

    0 545 173 50 73 en üstte var kardeşim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.