Medyum

Gerçek ve Hakiki Medyum Hocalar

Gerçek ve Hakiki Medyum Hocalar

Medyumlar insanların hayatlarında olumsuz giden bir durum olduğunda kendilerine başvurduklarında yardımcı olan ve görünmeyen varlıklar ile iletişim kurabilen kişilerdir. Bazı medyumlar bulundukları şehirde nam yapmıştır ve hemen herkes tarafından tanınmaktadır. Bunun nedeni de yapmış oldukları büyülerden insanların olumlu sonuçlar almasından kaynaklanmaktadır. Bazı medyumlar belli başlı büyüler üzerinde çalışma yaparken bazıları hemen her konu üzerinde yardımcı olabilmektedir. Büyü haznesi geniş olan, bu konuda tecrübe sahibi olan hocalar daha fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. Hatta birçok insan farklı şehirlerde bile olsa istediği büyüyü yaptırabilmek için hocanın yanına gitmektedir. Büyü geçmişten gelip günümüzde de hala devam etmektedir. İnsanlar hayatlarında olmasını istedikleri fakat doğal yollar ile olmayan birçok işini hocalara danışarak destek alarak ya da büyü yaptırarak sonuçlandırmaya çalışmaktadırlar.

 

Her Hoca Her Büyüyü Yapmaz

Bazı hocalar kara büyü denilen insan hayatını olumsuz etkileyen ve hatta ölüm ile sonuçlanan büyüler de yapmaktadır. Herkesin amacı bu anlamda farklı olmakla birlikte birçok insanın büyü yaptırmaktaki amacı aslında kötü değildir. Kimi arası bozuk olan kişilerin birleşmesini istediği için kimi çok sevdiği sevgilisinin ya da eşinin kendisine geri gelmesini istediği için ya da kimi üzerindeki olumsuzlukların kalması için büyü yaptırmaktadır. Bazı insanlar hocalara sadece büyü için değil dua almak için bile gitmektedir. Çünkü bu kişilerin mübarek olduklarına, diğer insanlardan farklı olduklarına ve ilahi güçlerinin olduklarına inanılmaktadır.

Aradığınız Medyum Farklı Şehirde Olabilir

Medyum kişinin büyü haznesi ne kadar geniş ise yani ne kadar fazla kişinin derdine derman olabiliyor ise o kadar fazla ziyaretçisi olmaktadır. İnsanlar bu kişiler için farklı şehirlerden bile gitmektedirler. Büyü yapılması kötüye kullanılmadığı sürece normaldir. İnsanlar bazen kendilerini yorgun hissedebilir hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Ya da hangi işe elini atsalar olumsuz gidiyor olabilir. Bu gibi durumlarda üzerinizde olumsuz bir durum olabilir ve bunun çözülmesi için de bir medyuma danışabilirsiniz. Bu kişilere şehirlerde medyum denirken kırsal yerlerde hoca efendi denmektedir. İnsanların sıkıntılarına çözüm bulmaya kendilerini adayan bu insanların ilahi bir güçleri ve görünmeyen varlıklar ile bilinmez bir irtibatı vardır. Medyumlardan yardım alarak siz de hayatınızı bir düzene koyabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Ayrılık Duası Yapan Hocalar

Bir önceki yazımız olan Alanının En İyi Medyumu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. Ben de yeni gördüm bu siteyi hocayla iletişim nasıl oluyor mail yazarsanz ben aramaya çekiniyorumdaaa

  2. BENM ESKİ KOCAM RAHATSZ!PEŞİMİ BRAKMIYORDU İÇİP İÇİP EV GELİYORDU AYRILDIM HALA DA BIRAKMIOR TAŞINDIĞIM HALDe UĞEAŞTRİO AYIRMA VE SOPUTMA CELBLERNİ DENEDM HOCAMN ALLAH RAZI OLSUN RAHATZ ETMİYOR bnİ.

  3. Selamun aleykum hocam szin celblerinz sayesinde alkolü bırktım daha iiyi bir anne oldm sayenizde çocklarım benim dünyam onlara bir şey olsa naparm ben sağolun varolun siz birtanesiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu