Büyüler

Büyü Bozma Nasıl Yapılır ?

Büyü Bozma Nasıl Yapılır ?

Büyü tam olarak nedir ve hangi etkileri ortaya çıkarır konusunda insanların aklında ciddi anlamda soru işaretleri meydana gelebiliyor. Öncelikle büyü olarak belirtmiş olduğumuz şey tamamen dini ögeler tarafından desteklenmekte olan ve hayatımız içerisinde var olduğu kanıtlanmış olan etkileri arasında yer alıyor. Büyü yine Allah tarafından yaratılmış olan cinlerin de yardımıyla yapılıyor ve insanları hayatına izinsiz bir şekilde müdahale etme konusunda görev alıyor. Her ne kadar dini ibadetlerini yerine getiriyor olsanız bile kötü niyetli kişiler tarafından uygulanmış olan güçlü bir büyü sizi de etkisi altına alabilir.

 

Büyü Nasıl Bozulur?

Bu etkilerinden kurtulmak istiyorsanız mümkün olduğu kadar Allah’a dua etmeli ve bu şekilde tedavi olmaya çalışmak oldukça uygun bir tercih olacaktır. İnsanların hayatında bazı değişiklikler yapmak istiyorsanız büyü yöntemlerini uygulamak yerine dua etmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü büyü yapmak veya yaptırmak kesinlikle dinimiz tarafından yasaklanmış olan etkinlikler arasında yer aldığı gibi aynı zamanda büyü yapan veya yaptıran kişiler lanetlenmiş kişi olarak biliniyor. Bu kadar büyük günahlara girmek yerine Allah’a dua etmek ve bu şekilde insanların hayatına izinsiz bir şekilde girme konusunda tedbirli davranmak sizin için çok daha doğru bir tercih olacaktır. Büyü üzerinde müdahale etmek istiyorsanız mutlaka profesyonel kişiler ile beraber çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece meydana gelebilecek problemlerini ihtimalini azaltma şansına da sahip olacaksınız.

Büyü Bozma

KESİNLİKLE HİÇ BİR KONUDA BÜYÜ’YÜ TAVSİYE ETMİYORUM. CENAB-I ALLAH’TA KESİN BİR ŞEKİLDE KUR’AN-I KERİM’DE DE APAÇIK BİLDİRİLMİŞTİR.

Bir önceki yazımız olan Eşine Söz Geçirme Duası başlıklı makalemizde karıma söz geçirmek için büyü ve kocama söz geçirmek için büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Geri Getirme Duası

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Mrb ben aylik taze gelinim. Biz nisanlandigimzda esimin ablasida 1 ay sonra nisanlandi.. Derken nisanlisi ablasindan ayrildi.. gel zaman git zaman bizi kiskandigini sezDim ama bisey diiyemedim.. Evlendikten sonrada bize rahat vermedi. Surekli esime benle ilgili yalan yanlis seyler soleyip banankarsi dolduruyor.. Mutsuzlugun acisini bizDen cikarir gibi.. En son buyuk bi kavga yasadik esimle.. Ve esim gorumcem yuzunden 2 ay gelmedi eve.. sonra size yazdim.ama iyiki yazdim.. isleminizin 6. Gunu bugun .. Kapiyi acinca Eşimi gorunce kapida o kadar sevindimki Hocam.. Esim beni cok sevdigini soledi ve hata ozUr diledi. ALLAH RAZI OLSUN.. iyiki o gun yazdim.iyiki..

  2. Süleyman bende kız arkadaşımın başkasına bakmasını istemiyordum. Nolur olmaz hayat şartları diye hocamı aradım sağolsun bir şeyler yaptı ve bana gönderdi. Şimdi içim rahat sende yaptırabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu