Büyüler

Bilinmeyen 3 Gizli İlim

Bilinmeyen 3 Gizli İlim

Belli insanların haberi olan ve bu şekilde uyguladığı öğretilere gizli ilim denmektedir. Gizli ilimlerin belli başlı metotları bulunmakta olup, bu metotların uygulanması halinde ise tesiri oldukça güç olur ve bu şekilde zannedilen durumdan daha güçlüdür. Bu yazımızda ise sizlere gizli bilimler hakkında bilgiler verirken bilinmeyen 3 gizli bilimi sizlere anlatacağız.

Gizli bilimler genellikle medyumlarda yer aldığı ise bir geçek olup, bu şekilde de büyü gibi konuları da onlar uygulamaktadır. Günümüzde ise medyumluk danışmanlık hizmeti olarak yasal şekilde verilmektedir. Bundan dolayı da vergi levhalı medyumlar bulunmaktadır. Gizli ilimleri sizlere maddeler halinde verecek olup, bu şekilde sizlere de bu gerçekleri anlatacağız.

Gizli İlimler 1

Bilinmeyen 3 Gizli İlim
Bilinmeyen 3 Gizli İlim

Bilinmeyen gizli ilimlerin ilk maddesi gayb aleminden bilgiler vermek olup, gayb aleminden verilen bilgiler aslında pek görülmeyen bir durumdur. İnsanlar bu durumda geçmiş ve gelecek hakkında net bilgiler veremediği gibi sadece tahminlerde bulunabilir. Fakat günümüzde hatta geçmişimizde bile öyle insanlar vardır ki geçmiş ve gelecek hakkında sizlere net bilgiler verir.

Bu duruma ise bazı kişiler medyumluk bazı kişiler falcılık olarak adlandırsa da bu durum falcılık ve medyumluktan daha öte bir durumdur. Öyle ki bu kişiler bilgileri verirken kesin olarak konuşmakta hatta tarih ve olay hakkında kişilerin net bilgilerini bile verir. Bu durumun ise aslında bu insanların cinler ile ilişkisi olduğu bilinmektedir.

Gizli İlimler 2

İnsanların zihinleri oldukça farklı ve karmaşık bir yapıya sahip olup, bu durum aslında oldukça geçmiş zamanlarda çözümlenmiştir. İnsan zihni aslında bir makine gibi işlemekte olup, belli kurallar ve kaidelere göre işlem görmektedir. Bu durumu çözmüş ve kontrol etmenin yolunu bulan kişiler ise zihin kontrol yeteneğine sahip olup, o kişiyi bazı teknikler ile ikna ederek, ona kendi elleri ile zarar verme ona olayları farklı şekilde anlamasını sağlama gibi yeteneklere sahip olmaktadır. Hatta öyle ki böyle yapan kişiler insanlara cinayet işletme durumunu bile gerçekleştirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Büyülerden Nasıl Korunulur?

Gizli İlimler 3

Üçüncü madde olarak gizli ilimler konusunda simya dikkatleri çekmektedir. Bu simya konusu aslında birçok roman, film, dizi gibi aktivitelere konu olmuştur. Simya günümüzde bakırı altına çevirme olarak bilinmekte olup, bu durum aslında daha kapsamlıdır. Eski dönemler de simya terimi madde değiştirme uygulamaları anlamına gelmektedir. Simya ilmi aslında oldukça farklı karışımlar ile pek çok madde yapımı ile elde edilmektedir. Savaşlarda kullanılan kimyasal gazlar, mumyaların bozulmaması için yapılan maddeler aslında simya yöntemi ile yapılmaktadır. Simya yöntemi sadece belli kişilerde bulunmakta olup, bunun ilmi ise kesinlikle çözülememiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Bağlama Büyüsü - Bağlama Duası - Soğutma Duası - Ayırma Duası - Aşk Duası Nedir