Aşk Büyüsü

Beyaz Mumla Yapılan Aşk Duası

Sitemizde Yer Alan Büyüler sadece bilgi amaçlıdır. Kesinlikle büyü işlemleri yapılmamaktadır. Büyü Haramdır.

Aşık etme ve bağlama büyüleri arasında en etkilileri arasında mumla yapılan büyüler vardır. Mum büyülerinde kullanılan mumun rengi büyünün amacına göre değişiklik gösterir. Kişi ateşli bir aşk yaşamak için mum büyüsü yaptırmak istiyorsa kırmızı mum kullanılır. Eğer hedefte evlilik varsa beyaz mumla yapılan aşk büyüsü devreye girer.

etki alan danisanlarim 27 2 1 etki alan danisanlarim 30 2 1 etki alan danisanlarim 25 2 1 etki alan danisanlarim 29 2 1 etki alan danisanlarim 24 2 1 etki alan danisanlarim 28 2 1

Mum Büyüleri

Aşk adına yapılan büyüler çok çeşitlidir. Tarih boyunca yapılması en çok talep edilen büyüler aşk büyüleri olmuştur. Aşk adına yapılan bu büyülerde gerek uygulama açısından gerekse büyüde kullanılan materyaller açısından büyük farklılıklar olduğu görülür. Ak büyüler arasında yer alan aşk büyülerinde kullanılan malzemeler temiz olarak nitelenir. Bu nedenle bu büyülerin yapımında gıda maddelerinin kullanılması çok yaygındır. Her türlü biber çeşidi, şeker, nohut, soğan, incir, elma ve benzeri birçok yenilebilir malzeme aşk büyülerinin yapımında kullanılmaktadır.

Aşk büyülerinin yapımında gıda maddelerinin kullanılmasının dışında kaşıkla yapılan aşk büyüsü, Vefk ile yapılan aşk büyüsü, mumla yapılan aşk büyüsü gibi alternatifler de vardır ve beyaz mumla yapılan aşk büyüsü de bunların arasında yer alır.

Aşk insan hayatında yaşanan en güçlü duygudur. Bu nedenle insanların aşk için her şeyi yapabildikleri görülmektedir. Aşk karşılıklı yaşanması gereken bir duygu olmasına rağmen her zaman böyle olmaz. Aşkın insana kattığı muazzam hazlar tek taraflı yaşandığında büyük acılara dönüşür. Kişi aşık olduğunda buna karşılık alamadığında ve karşı tarafı ikna edemediğinde büyü yaptırma yoluna gidebilmektedir. İlişkilerde büyü yaptırmak son çare olarak görülse de çok fazla uygulandığı görülmektedir.

Beyaz Mum Büyüsü

Aşk adına yapılan büyülerin etkili olabilmesi için öncelikle büyü yaptırmak isteyen kişinin duygularından emin olması gerekir. Eğer kişinin tereddütleri varsa yapılan aşk büyülerinin etkili olmadığı görülür. Medyumlar eğer ortada gerçek bir aşk olduğundan emin olmazlarsa aşk büyüsü yapmaya yanaşmazlar ve büyü yapmak isteyen kişiye birtakım sorular sorarak samimiyetlerinden emin olmak isterler.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Kilit İle Yapılan Aşk Büyüsü

Kişi beyaz mumla yapılan aşk büyüsü talep ediyorsa büyü yaptırdığı kişiyle evlenmek istediği düşünülür. Beyaz mum büyüleri evlilik amaçlı büyülerdir. Üzerine işlem yapılmış olan beyaz mumun belirli zamanlarda birtakım ritüellere uyularak yakılmasıyla gerçekleştirilen büyünün etkilerinin kuvvetli olduğu bilinmektedir.

Mumlarla Yapılan Rızık Kesme

Nedeni bilinmez ama evinize gelip giden kişiler yüzünüze gülüyor olsa bile arka planda sizin kötü olmanızı isteyebilir. Özellikle sıklıkla gelen kişilerden şüphe duyulabilir. Bu gibi büyüler kişinin evine gelmesine gerek kalmadan bile yapılabilmektedir. Örnekle açıklayacak olursak eğer kendisinden uzak bir şehirdeki büyü yapan medyumla telefonda görüşerek bile sizin evinizin kapısına rızık kesilmesi için işlemler yaptırabilir. Belirtileri her evde yaşanan sorunlar gibi olabilse de kendisini ani gelişen süreçlerle belli eder. Mesela; karı koca arasında uzun yıllardır kavga, dövüş olmuyorsa bu işlemden sonra karı koca arasında sevgi, ilgi olmaz ve her geçen gün daha da alevlenen bir nefret duygusu baş göstermeye başlar. Evin rızkı tamamen kesilir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Sevdiğimle aramız açıldı bana da yardımcı oldu hocamdan Allah bin defa razı olsun 7 günde hazırlayıp gönderdi konyadan üzerimde taşıdım ve 19 gün sonra sevdiğimle aramız ummadığım bir şiekilde düzeldi ve bana döndü çok mutluyum :):)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu