Medyum

Ayrılık Duası Yapan Hocalar

Ayrılık Duası Yapan Hocalar

Büyü günümüzde oldukça oldukça talep görmese de yaptıran hala birçok kişi bulunmaktadır. Bu kişiler genellikle aşk büyüleri yaptırmakta olup, bu büyüler her ne kadar ak büyü çeşittine girse de maalesef ki büyü yaptırmak günahtır. Büyü yaptıracak olan kişiler bunun günahını da düşünerek yaptırmalıdır. Büyü yapan kişiler için günümüzde medyumlar ve hocalar vardır. Tabi ki büyü yaptıran kişi kadar yapan kişi de aynı şekilde günaha girmektedir. Bunun dışında büyü insan hayatında kaderi etkilerken aynı zamanda tesirli birer tılsımlardır. Büyülerin yapılış biçimleri de büyünün çeşitlerine göre de değişkenlik göstermektedir. Ayrılık büyüsü yapan hocalar da aynı şekilde büyüyü yapacağı kişiye ve amaca göre değişiklikler gösterdiği için ayrılık büyüsünün de çeşitleri bulunmaktadır.

 

Ayrılık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayrılık büyüsü yapan hocalar ayrılık büyüsü nasıl yapılır konusunda aslında pek çok bilgi vermemektedir. Çünkü ayrılık büyüsü amaca yönelik değişse de hocaların yapış şekline göre de değişkenlik göstermektedir. Ayrılık büyüsü genellikle sevdiği kişiyi başkasından eşinden, annesinden, sevgilisinden uzaklaştırmak amacı ile yapılmaktadır. Bu büyüleri yapan kişiler genellikle aşık olduğu kişilerin kendilerini fark etmesi amacı ile de yapabilirler. Aynı zaman da sevmediği ve kin beslediği kişilerin huzurlarının bozulması amacı ile de onları sevgililerinden ayırma, eşlerinden ayırma hatta ki kardeşleri birbirinden ayırma ve birbirlerine düşman olması amacı ile de yapılmaktadır.

Ayrılık Büyüsü Etkileri

Bir kişiye büyü yapıldığı aslında anlaması çok kolay olsa da bazı etkileri maalesef ki görülmemektedir. Görülse de bazı pisikilojik hastalıklar ile de karıştırılmaktadır. Bunun için ayrılık büyüsü yapan hocalar ayrılık büyüsü etkilerini anlamakta da uzman kişilerdir. Bir kişi eğer ki kendi üzerinde büyü olduğunu anlaması veya şüphelenmesi durumunda mutlaka hocalara veya medyumlara başvurmalıdır. Bu şekilde ayrılık büyüsünü çözebilir ve büyüyü bozduraabilir. Her büyünün yapılışı olduğu gibi bozulması da vardır. Günümüzde bozulmayan herhangi bir büyü bulunmamaktadır. Bunun için de tabi ki iyi bir hoca bulmanız gerekmektedir. Hocaların büyü yapması ve bozması için kesinlikle iyi ve tecrübeli hoca olması şarttır.

Dikkatinizi Çekebilir ;   İşini Doğru Yapan Medyumlar

Bir önceki yazımız olan Gerçek ve Hakiki Medyum Hocalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu