Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Günah Mı

Aşk Büyüsü Günah Mı?

Aşk Büyüsü Günah Mı?
Aşk Büyüsü Günah Mı?

Aşk büyüsü ritüeli uygulamaları insanlık tarihi boyunca pek çok dönem içerisinde gözlemlenmiş ve uygulanmış olan aynı zamanda etkilerine de büyük bir şekilde bel bağlanılmış olan büyü ritüeli uygulamaları arasında yer almaktadır. Aşk büyüsü yaptıranların ya da bu büyü hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kimselerin taşıdıkları asıl amaç tamamen kendilerini daha mutlu hissetmek ve bir ilişki içerisinde huzurlu bir biçimde yaşayabilmektedir.

Aşk büyüsü uygulaması sayesinde sevenler birbirleri ile çok hızlı bir şekilde kavuşabilme imkanına sahip olacaktır ve aynı zamanda bu imkan sayesinde çok daha mutlu bir yaşam sürmesine olanak sağlanacaktır.

Ama sadece karşılıksız seven kimseler için bu büyü çeşidi geçerli değildir. Aynı zamanda bir ilişki içerisinde olan ya da evli olup evliliklerinde bir takım problemler ile sürekli bir şekilde baş etmesi gerekli olan insanlar da bu büyüyü kullanarak mutluluğu yakalama fırsatına erişebileceklerdir. Aynı zamanda bu sayede yuvalar dağılmayacak ya da ilişkiler evlilik kapısına kadar yürümeyi başarabilecektir.

Aşk Büyüsü Günah Olur Mu?

Sevdiği kişiye yönelik olarak manevi açıdan etki edebilecek bir takım uygulamalara başvurmak isteyen kimseler aynı zamanda aşk büyüsü ritüelinin uygulanıp uygulanmaması konusunun günah olup olmadığına dair sorulara da yanıt aramaktadırlar. Müslümanların kutsal kitabı Kuran ı Kerim’de anlatıldığı üzere yani ayetlerinde belirtildiği üzere büyünün varlığından bahsedildiği gibi aynı zamanda bu tür manevi büyü uygulamalarının ve sihir uygulamasının kesinlikle yasaklandığı ve haram olarak tanındığı Müslümanların bilgisine açık ve net bir şekilde sunulmuştur.

Aşk Büyüsü Günah Mı?
Aşk Büyüsü Günah Mı?

Hem büyünün kendisinin yani uygulama ritüelinde söz konusu olacak her şeyin hem de aynı zamanda büyücülük faaliyetlerinin tamamı Müslümanların kutsal kitabı olan Kuran ı Kerim de yasaklanmış olan faaliyetler olarak bilinmelidir. Buna göre büyücülerin iflah olunmayacağı kutsal kitap içerisinde de kesin bir dille belirtilmiştir. Peygamberin hadisi üzerine de bilinmesi gereken bir husus vardır. Bu da yedi şeyden sakınınız hadisidir. Söz konusu olan bu yedi şey arasında bir madde de sihir yapma ile alakalı olarak bulunan maddedir. Yine başka bir hadis üzerinde sihir yapmanın yani büyü ritüeli uygulaması gerçekleştirmenin şirk koşmak gibi sayıldığı ve de bu uygulamalar yüzünden küfre bulaşıldığı belirtilmiştir.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Aşk Büyüsü Nasıl Etki Eder

Başka bir hadis üzerinde ise büyücüye ve müneccime, aynı zamanda gaibden bir takım bilgiler vermekte olan kimselere inanan kişiler kutsal kitabı inkar etmiş gibi sayılacaktır da denmektedir. Aynı zamanda bizlerin meşhur bir atasözü olan denize düşen yılana sarılır sözü de hiç boşuna söylenmemiş olan bir sözdür. İnsanlar günlük yaşantılarında pek çok konuda olduğu gibi aşk büyüsü konusunda da çareyi büyüde arayabilmektedirler

Aşk Büyüsünün Tesirinde Olan Kişiye Günah Yazılır Mı?

Aşk Büyüsü Günah Mı?
Aşk Büyüsü Günah Mı?

Bir noktada da büyü konusunda insanların araştırma yaptıkları bir diğer konu ise aşk büyüsü ve bağlama büyüleri ile alakalı olarak başka kimseler tarafından kendilerine karşı olan uygulanmış aşk büyülerinin durumu ile alakalı olan konulardır. Örnek olarak hiçbir şekilde tanımadığınız bir kimsenin ve veya büyü ustasının sizin üstünüzde bir aşk büyüsü ritüeli uygulaması durumu sizi günahkar yapmayacaktır.

Ama buna rağmen insanlar bu sorunun cevabını yine derin bir şekilde araştırma ihtiyacı duymaktadır. Aşk büyüsü uygulanan kişi bir günaha girmez. Fakat burada bu büyüyü bozdurmak adına bir medyuma başvuru yaptığı zaman asıl günah o zaman belli olacaktır. Nitekim burada aşk büyüsü uygulamasının icra edildiği kişi yüce yaradana başvurarak kendisini kötülüklerden ve büyülerden korumasına yönelik olarak dualarda bulunması gerekiyor.

Ayrıca Yeni Aşk Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu