Uzaklaştırma Büyüsü

Alkolik Adamı İçkiden Uzaklaştırma Duası

Alkolik Adamı İçkiden Uzaklaştırma Duası

Alkolik Adamı İçkiden Uzaklaştırma Duası
Alkolik Adamı İçkiden Uzaklaştırma Duası

Alkolle ilgili büyüleri genellikle evli çiftler, kadınlar eşleri alkolden uzak dursun evine bağlansın diye yaptırmaktadırlar. Eğer eşiniz çok fazla alkol kullanıyor ise onun bir eşyasını medyuma götürerek alkolden soğumasını evine bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Alkolik adamı içkiden uzaklaştırma büyüsü genellikle eve bağlama şeklinde yapılmaktadır.

Adamı evine bağlayarak alkolden uzak durması sağlanabilir. Bunun için iyi bir medyuma giderek eve bağlama büyüsü yaptırmalısınız. Büyü bir muskaya yazılır ya da eşinizin bir eşyası üzerine yapılacaktır. Kişi muskayı ya da eşyayı evinde, üzerinde bulundurduğu sürece büyü etkisini gösterecektir. Büyü kısa sürede tesir etmeye başladığında kişi artık sürekli olarak eşine ve ailesine bağlılık hissi hisseder ve evde olmak ister. Böylece eşiniz alkolden uzak duracaktır ve evine daha bağımlı, ilgili bir eş haline dönüşecektir.

Eve Bağlama Büyüsü İle Eşi Alkolden Uzak Tutmak

Eşinize bağlama büyüsü yaptıktan sonra davranışlarının zaman içerisinde değiştiğini fark edeceksiniz. Alkol yüzünden evinizde olmayan huzuru tekrar bulacaksınız. Eşiniz artık yavaş yavaş alkolden soğuyacak. Hatta büyünün etkisi ile alkolü farklı bir nesne ya da yaratık olarak göreceği için alkolden tamamen uzaklaşacaktır. Kısa sürede büyü ile birlikte eşiniz bambaşka birine dönüşecektir. Evine daha bağlı bir adam haline dönüşecektir. Sizi ve çocuklarınızı daha fazla düşünecektir. Alkolik adamı içkiden uzaklaştırma büyüsü kısa sürede kendini gösteren bir büyü olduğu için kısa sürede mutluluğu yakalayacaksınız.

Bu büyü kuvvetli bir büyüdür. Eğer muskaya yazılmış bir büyü ise mutlaka eşinizin bu muskayı açmaması ve fark etmemesi gerekmektedir. Bu yüzden büyülü muskayı evinizde eşinizin bulamayacağı bir yere saklayarak açılmasını engellenmelisiniz. Eğer bir şekilde büyülü muska açılır ise büyü ters tepecek ve eşiniz tekrar alkole bağımlı bir adam olacaktır. Bu yüzden bu muskanın ya da büyülü eşyanın çok iyi saklanması gerekmektedir. Büyünün süresi bitmeye başladığında da eşinizin davranışlarının tekrar değiştiğini göreceksiniz. Bu yüzden büyünün tesir süresi sona ermeden mutlaka büyüyü yaptırdığınız medyuma giderek büyüyü tekrar ettirmelisiniz. Büyü iyi bir amaç için yapılmış bile olsa dinimizce çok büyük günahtır.

 

4 Yorum

 1. Tuana *_* dedi ki:

  Selamlar ben İstanbul’umda yazıyorum sevincimi paylaşmak istedim..Kocam alkolik kumarda var. Bir türlü ne yaptıysam vazgeçmedi. Bağımlı da olmuş. Kötü arkadaş çevresi de tetikliyor tabi. Ama sonunda Rabbime şükürler olsun sorunum sıkıntım giderildi. Buna vesile olan medyum hocama çok teşekkür ederim. Tavsiye ederim gerçekten.

 2. yoruldum hayat dedi ki:

  meraba benimde esim inanilmaz alkol ve kumarda cocuklarimin yuvamizin nasibini hep boyle kotu aliskanliklari na car cur etti malesef olabiliyor 🙁 insan cok uzuluyor ama hal bole olunca da arayis icinde buluyoz kendimizi cok arastirdim insan cekiniyor gerceten yardimci olabilecek hoca sayisi gun gectikce dusuyor neler duyuyoruz goruyoruz insalah hakkimizda hayirlisi olur

 3. TULAYIN ANNESI dedi ki:

  HOCAYA ISLEM YAPTIRAN VARMI BEN COK ARASTIYORUM FIKIR ALMAK ISTISARE ETMEK ISTIYORUM YARDIMCI OLUR MUSUNUZZ??

 4. Esmanur-ist dedi ki:

  Selamm benn vefkk yaptırdımm. Ama aşkk için şuann hazırlanıyorr sağolsunn hocamm anlattı banaa çokk detaylı şekildee aklıma da yattı. Hemm büyü değil hemdee kişiyee özel etkilii bir işlem olduğundann bahsetti. Bendee öncesindee çok araştırmıştımm havas ilmiylee yapılann dualarr çokk güçlü etkilerr ömürlükk oluyormuş. İnşallahh benimdee olurr nee diyeyimm 7 gündee hazırlanıyormuşş ben istanbuldayımm o yüzdenn bekliyorumm heyecanlıyımm kalbimm pır pııır sankii..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Aplicativo Vbet Brasil

O aplicativo Vbet Brasil é uma maneira rápida e confiável para os apostadores brasileiros fazerem suas apostas. O aplicativo Vbet Brasil é fácil de baixar no site https://judeuslusofonia.com/ e é compatível com dispositivos iOS e Android. Oferece todas as opções populares de apostas esportivas, bem como acesso a jogos de cassino ao vivo. A Vbet Brazil também tem muitos outros recursos, incluindo opções bancárias, facilidades de saque, um programa VIP e serviços úteis de suporte ao cliente. Em suma, o aplicativo Vbet Brasil é uma ferramenta inestimável para qualquer apostador esportivo brasileiro que busca comodidade e confiabilidade ao fazer suas apostas.