Büyüler

Adamı Muma Çeviren Dua

Büyü kişilerin özgür iradeleri dışında hareket etmelerine sebep olur ve yapıldığı andan itibaren kişinin davranışlarında büyük değişiklik olur. Adamı muma çeviren büyü de kişinin tamamen davranışlarını değiştirir ve kişinin sizin istediğiniz gibi hareket etmesini sağlar. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyüdür ve yapıldığı andan itibaren kişinin üzerinde etkileri görünmeye başlanacaktır. Bu büyü kara büyülerden olduğu için kısa sürede kişinin üzerine etki edecektir. Kara büyülerin yapımı oldukça zordur ve tehlikelidir.  Bu yüzden kişiler büyüyü kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Kişiler büyüyü kendileri yapmaya kalktıklarında büyünün tüm olumsuz özelliklerini üzerine çekeceklerdir. Bu yüzden iyi bir medyuma giderek büyüyü yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır.

etki alan danisanlarim 6 1 etki alan danisanlarim 11 1 etki alan danisanlarim 10 1 etki alan danisanlarim 9 1 etki alan danisanlarim 8 1 etki alan danisanlarim 7 1

Adamı Muma Çeviren Büyü Nasıl Yapılır

Adamı muma çeviren büyü kuvvetli bir büyü olduğu için direk kişi üzerine yapılmaktadır. Kişiye ait olan saç teli ya da tırnak kullanılarak büyü yapılmaktadır. Bu şekilde büyü kişinin üzerine direk etki edecektir. Bu büyü oldukça kuvvetli olduğu için tesirleri de anında kişi üzerinde gözükecektir. Büyü yapıldıktan sonra kişinin davranışları tamamen sizin isteğinize göre değişecektir. Büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için kişiye sürekli olarak vesvese vereceklerdir ve kişi artık bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Adamı muma çeviren büyü ile kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz kişiye bu büyüyü yaparak sevmediğiniz davranışlarını değiştirebilirsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz çok kıskanç biri ise bu büyü ile kıskanç davranışlar sergilemesini önleyeceksinizdir. Kişi çok sinirli bir yapıya sahip ise bu büyü yapıldıktan sonra daha sakin bir ruh haline bürünecektir.

Adamı Muma Çeviren Büyü Ne Kadar Süre Etki Etmektedir

Bu büyü kara büyülerden olduğu için kişi üzerinde direk etki eder ve uzun süreli olarak tesiri devam edecektir. Fakat her büyüde olduğu gibi bu büyüde de bir tesir süresi vardır. Bu süre bittiğinde kişinin üzerindeki etkilerde ortadan kalkacaktır. Bu yüzden mutlaka adamı muma çeviren büyü yeniletilmelidir.  Büyü yeniletilerek devamlılığı sağlanmış olacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişinin davranışlarını sürekli olarak kontrol edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;   Aşk Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder

Bir önceki yazımız olan Eşine Söz Geçirme Duası başlıklı makalemizde karıma söz geçirmek için büyü ve kocama söz geçirmek için büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ben hocama soğutma ile ilgili işlem yaptırdımtakıntılı bir erkek arkadaşım vardı ayrılmak istiyordum fakat asla müsaade etmiyordu sevgi değildi zaten onun ki takıntı hocam sağolsun yardımcı oldu sayesinde kurtuldum ondan ayrıldık, ne görüyorum ne duyuyorum artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu